Mike van Duivenbode is winnaar van het 6e Makkie Moneydarts

Nederland Hoofdnieuws
dinsdag, 21 juli 2015 om 8:47
11753875 1610567915886115 1317918739 n
Maandagavond 20 juli kon er weer gedart worden in Partycentrum Concordia te ’s-Gravendeel voor het 6e Makkie Moneydartstoernooi. Met 40 deelnemers werd zoals gebruikelijk weer gestart in een poulefase gevolgd door een winnaars- en verliezersronde.
In deze verliezersronde konden we opnieuw ’s-Gravendeler Arnod Timmermans terugvinden en ook ditmaal wist hij zich weer in de finale te spelen. Hierin mocht hij het opnemen tegen Dordtenaar Nicolay van der Hoek, die in knock-out fase nog maar 1 had afgestaan. Helaas voor Nicolay bleef het in de finale maar bij 1 leg in zijn voordeel en moest hij toezien hoe Arnod de verliezersronde op zijn naam schreef.
Kwartfinale:
Wilco Mulder 2-0 Jeffrey Vermeer
Francois Mittertreiner 0-2 Arnod Timmermans
Leander Wagenmaker 1-2 Tatjana van Soest
Sander Verhoef 1-2 Nicolay van der Hoek
Halve finale:
Arnod Timmermans 3-2 Wilco Mulder
Tatjana van Soest 0-3 Nicolay van der Hoek
Finale:
Arnod Timmermans 4-1 Nicolay van der Hoek
In de winnaarsronde was het niveau ronduit hoog te noemen. Van de vele outsiders en kanshebbers, waaronder Jaimy van Bavel, Nigel van Milligen, Justin Schilperoord, Wesley Plaisier en winnaar van het vorige Makkie Moneydartstoernooi Marcel van Verk, wisten uiteindelijk Dordtenaar Mike van Duivenbode en Papendrechter Andrew Helsemans zich in de finale te spelen.
Wat op voorhand een spannende finale zou moeten opleveren, eindigde in een snelle whitewash. Andrew miste de finishing touch en Mike maakte daar dankbaar gebruik van. Met maarliefst 5-0 werd Andrew, dan wel lichtelijk geflatteerd, verslagen en mocht Mike van Duivenbode zich winnaar noemen van het 6e Makkie Moneydartstoernooi.
Kwartfinale:
Mitchell van Burk 0-3 Mike van Duivenbode
Jimmy Jonker 0-3 Jaimy van Bavel
Andrew Helsemans 3-1 Marcel van Verk
Ronald Ouwens 0-3 Wesley Plaisier
Halve finale:
Mike van Duivenbode 4-1 Jaimy van Bavel
Andrew Helsemans 4-2 Wesley van Plaisier
Finale:
Mike van Duivenbode 5-0 Andrew Helsemans
Ondanks het hoge niveau werden de 180’ers schaars gegooid, zowel Jaimy van Bavel als Wilco Mulder hadden met ieder 2 stuks het grootste aandeel in de gegooide 180’ers. Sander Verhoef was met zijn 140 finish verantwoordelijk voor de hoogste van de avond en mocht Marjolein Bunk zich beste dame noemen met haar plek bij de laatste 16 van de winnaarsronde.
De foto’s zijn zoals gewoonlijk weer terug te vinden op onze website www.hw-darts.nl en we hopen iedereen maandagavond 27 juli weer te mogen verwelkomen op het 7e Makkie Moneydartstoernooi in Partycentrum Concordia te ’s-Gravendeel.

Jelti

loading

Loading