Afgelopen weekend vonden in Sporthal t'Riet Ede de zevende en achtste
NDB Rankings van seizoen 2025/2026 plaats in de categorieën Open A, Open B en Dames. Na afloop van dit weekend is dan ook de nieuwe rankingstand per categorie bekend.
In de Open A categorie wist koploper Maikel Nüchter zijn nummer 1 plek te behouden. Twee runs naar de laatste 32 waren voor hem genoeg. Jelle Will is de nieuwe nummer twee dankzij een laatste 16 run en een halve finale plaats.
Noa-Lynn van Leuven behoudt haar derde plek: net als Nüchter kende zij een solide dag met twee keer de laatste 32 als eindstation. Johann Brouwer stijgt dankzij een halve finale naar plek vier.
Kristiaan de Boer haalde een kwartfinale en komt de top vijf binnen, boven PDC tourkaart houder
Alexander Merkx die niet meer deel mag nemen aan de NDB Rankings.
Xander Knol steeg een plekje naar plek zeven terwijl Ramon Leferink na twee eerste ronde exits maar liefst vier plekken zakt en nog net de top acht compleet maakt.
Danny van Trijp won toernooi zeven en na zijn eerste NDB Rankingtitel stijgt hij naar de twaalfde plaats. Fabian Roosebrand won toernooi acht en is nu de nummer tien in de Open A categorie.
Bij de dames domineerde koploopster
Priscilla Steenbergen: zij won beide toernooien en heeft nu vijf van de acht NDB rankings gewonnen dit seizoen, waarmee ze al heel dichtbij de titel rankingkampioen komt.
Elvera Donders blijft een stabiele factor in het Nederlandse damesdarten: een halve finale hielp haar om plek twee vast te houden. Kelly Streef steeg dankzij twee halve finales naar de derde plek, terwijl Adriana van Wijgerden-Vermaat via een halve finale en een finale de top vier van Nederland binnenkomt.
In de open B categorie zien we wel een nieuwe nummer 1: koploper Thijs van Herpen was niet aanwezig en wordt ingehaald door Frans van der Linden die in toernooi acht de finale haalde en met maar liefst vijf kwartfinales de meest constante speler is in die categorie.
Rik Schapendonk steeg dankzij een halve finale een plekje naar plaats drie en haalt daarmee Terry Smetsers in die nog wel de top vier compleet maakt.
Toernooiwinnaars Remco Radstaat en Tonnie van Binsbergen stijgen naar respectievelijk de zevende en achtste plaats.
Bekijk hieronder de top 16 per categorie. De volledige rankingstand is te vinden op
de NDB website.Open A:
1. Maikel Nüchter (138)
2. Jelle Will (121)
3. Noa-Lynn van Leuven (114)
4. Johann Brouwer (107)
5. Kristiaan de Boer (102)
6. Alexander Merkx (94)
7. Xander Knol (89)
7. Ramon Leferink (89)
9. Luuk Boeijink (86)
10. Fabian Roosenbrand (78)
10. Danny Blom (78)
12. Danny van Trijp (77)
13. Danio Aalders (75)
14. Javanico Jansen (71)
15.
Bradley van der Velden (70)
15. Jan Karel (70)
Dames:1. Priscilla Steeenbergen (243)
2. Elvera Donders (188)
3. Kelly Streef (146)
4. Adriana van Wijgerden-Vermaat (134)
5. Layla Brussel (128)
6.
Kyana Frauenfelder (126)
7. Cindy Blanken (118)
8.
Aileen de Graaf (114)
9. Chantal Niebeek (111)
10. Anne Dorrestijn (104)
11. Mercedes Pieters (103)
12. Desiree Geel (98)
12. Naomi du Marchie Sarvaas (98)
14. Anneloes Menger (94)
14.
Lerena Rietbergen (94)
16.
Sharona Veld (89)
Open B:
1. Frans van der Linden (121)
2. Thijs van Herpen (111)
3. Rik Schapendonk (102)
4. Terry Smetsers (97)
5. Arjo van Golen (95)
6. Yoerie Peters (82)
7. Remco Radstaat (80)
8. Tonnie van Binsbergen (79)
9. Jack Castelijns (75)
10. Danny Schellekens (74)
11. Bas van der Laan (73)
11. Milan Brinkman (73)
13. Fabio Lorincz (72)
13. Justin Verschoor (72)
15. Johan Vorstenbosch (71)
16. Alex Vleghert (70)