Beveiligers duiken op misdragende supporter die Luke Littler pijn doet tijdens opkomst

PDC
zaterdag, 30 maart 2024 om 11:15
misdragen
In aanloop naar het duel tussen Michael van Gerwen en Luke Littler ging het mis voor de 17-jarige toen een supporter het nodig vond om zich te misdragen tijdens de opkomst.
Het is duidelijk te zien hoe iemand uit het publiek Luke Littler pijn doet zoals te bekijken is op deze beelden.
lukelittlerincident
De beveiligers die meelopen richting het podium kwamen direct in actie en pakte de gast aan die het niet kon laten om zich te misdragen. Littler is zichtbaar aangeslagen en grijpt later nog even naar zijn rechterarm waar de kerel in het publiek flink aan had getrokken.
Nadat Littler de scheidsrechter de hand had gegeven schudde hij zijn hoofd waarbij hij nog moest verwerken wat er zojuist was gebeurd. Tijdens het interview later gaf hij aan dat hij niet weet wie de kerel is die aan zijn arm had getrokken maar dat hij daardoor wel even van zijn stuk was.
Maar het belangrijkste is dat hij er niks aan heeft overgehouden en zijn hand is nog oké, zo liet hij na afloop weten. Dat blijkt ook wel omdat hij Michael van Gerwen met 6-3 opzij wist te zetten en daarbij een gemiddelde gooide van 99,05.
Wat er met de supporter is gebeurd is niet bekendgemaakt maar dat hij door de beveiliging even goed werd aangesproken is duidelijk op de achtergrond te zien op de beelden. Het is niet ondenkbaar dat hij vervolgens de locatie heeft moeten verlaten aangezien dat bij dergelijke incidenten wel eerder is gebeurd bij de PDC.
Dat hij zich zonder problemen kon herpakken bleek ook wel uit de finale die daarop volgde en waarin hij Nathan Aspinall wist te verslaan voor dagwinst in de Premier League. Hiermee schreef hij eindelijk ook zijn eerste Premier League dagtitel op zijn naam, iets dat al enkele weken zijn doel was.
Littler: "Het is mooi om dit te kunnen toevoegen aan mijn ProTour-titel, European Tour-titel en World Series-titel."
Hij kijkt ondertussen alweer uit naar de volgende speelavond waar een ontmoeting met Michael van Gerwen wacht.

Jelti

3 Reacties

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: