Challenge Tour 1: Landman wint eerste Challenge Tour

PDC
vrijdag, 20 januari 2023 om 14:42
WLDCHAMPS RD1 LANDMAN2A
Dit weekend staan de eerste toernooien van de PDC Challenge Tour op het programma. Deze tour is voor spelers, die PDC Q-School gegooid hebben, maar geen PDC-tourkaart bemachtigd hebben. Aan het eind van het jaar zal de top twee van de PDC Challenge Tour Order of Merit automatisch een PDC-tourkaart verdienen.
Chris Landman pakte de zege op de eerste PDC Challenge Tour. The Countryman was onder andere Martijn Dragt, Owen Bates, Franz Rötzsch, Jim McEwan, Wayne Morgan en Lukas Wenig de baas. Jeremy van der Winkel haalde de kwartfinale, terwijl Kevin Blomme met een plek bij de laatste 32 de beste Belg was.
De wedstrijden zijn live te volgen via het livescorecenter. Wij plaatsen van beide toernooien vanaf de laatste 16 alle uitslagen en de resultaten van de Nederlanders en Belgen vanaf de laatste 32. Alle uitslagen zijn hier te vinden.
PDC Challenge Tour 1
Laatste 32 (alleen Nederlanders en Belgen)
Jelle Klaasen - John Henderson 0-5
Chris Landman - Owen Bates 5-3
Berry van Peer - Ryan Harrington 5-1
Jeremy van der Winkel - David Sumner 5-4
Ron Meulenkamp - Kevin Blomme 5-4
Laatste 16
Wayne Morgan - John Henderson 5-3
James Hurrell - Gary Blades 5-0
Jim McEwan - Christopher Wickenden 5-4
Chris Landman - Franz Roetzsch 5-3
Andy Jenkins - Stefan Bellmont 5-0
Jeremy van der Winkel - Berry van Peer 5-3
Chas Barstow - Cam Crabtree 5-3
Lukas Wenig - Ron Meulenkamp 5-3

Kwartfinale
Wayne Morgan - James Hurrell 5-3
Chris Landman - Jim McEwan 5-3
Andy Jenkins - Jeremy van der Winkel 5-3
Lukas Wenig - Chas Barstow 5-2
Halve finale
Chris Landman - Wayne Morgan 5-3
Lukas Wenig - Andy Jenkins 5-0
Finale
Chris Landman - Lukas Wenig 5-2

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: