BULLs NL

Challenge Tour 3: Matthew Dennant wint, Wesley Plaisier beste Nederlander

PDC
zondag, 26 januari 2020 om 17:03
16 12 2018 Bas van den Berk NK Darts 2018 Barneveld 3883 38161 Barneveld darten dartfreakz darts ndb NK ranking Wesley Plaisier
Zondag werd Challenge Tour 3 gespeeld, nadat en zaterdag succesvol waren. .  
Zaterdag kwamen er geen Nederlanders voorbij de kwartfinale, zowel Maikel Verberk, Danny van Trijp als Danny van Klompenburg strandden in die ronde. Op Challenge Tour 3 ging het niet beter. Wesley Plaisier was met een plek bij de laatste 32, waar hij verloor van Cameron Menzies de beste Nederlanders. Brian Raman was met een plek bij de laatste 64 de beste Belg.
Matthew Dennant ging er met de eindzege van door nadat hij in de finale Nathan Rafferty versloeg. Op weg naar de titel zette Dennant onder andere Dave Parletti en Cameron Menzies opzij. De Australiër Gordon Mathers liet ook weer van zich spreken, maar ook hij moest in de halve finale buigen voor de latere winnaar Matthew Dennant. Mathers, die momenteel achtste staat op de Challenge Tour Order of Merit, zou dus zomaar de kans kunnen krijgen om deel te kunnen nemen aan enkele Players Championship toernooien.
Hieronder plaatsen wij de resultaten van alle Nederlanders en Belgen en vanaf de laatste 16 plaatsen wij alle uitslagen.
Challenge Tour 3
Laatste 512
Alexander Merkx - Mark Venables 0-5
Owen Roelofs - Ian Withers 5-4
Mathieu de Loos - Cornelius Brouder 2-5
Jitse van der Wal - Ben Davies (Crewe) 5-1
Jarno Braamskamp - James Richardson 1-5
Patrick van den Boogaard - Craig Searle 5-1
Justin van Tergouw - Lee Cocks 5-0
Jerry Hendriks - Ivan Springborg Poulsen 2-5
Jimmy Hendriks - David Nicholson 5-2
Wessel Nijman - Tom Dawson 5-2
Wilco Vermeulen - Jimmy McKirdy 5-3
Roemer Mooijman - Veniamin Symeonidis 5-4
Berry van Peer - Keith Wong 5-0
Sander van Beem - Andy Jenkins 0-5
Mareno Michels - Alexander Masek 4-5
Laatste 256
Leo Hendriks - Jack Vincent 2-5
Ronny Huybrechts - Evander Stevenson 5-0
Richard van Zijtveld - Jamie Caven 3-5
Owen Roelofs - Stuart Harding 2-5
Cor Ernst - Graham Whittaker 2-5
Jitse van der Wal - Peter Mitchell 3-5
Brian Raman - Lester Thompson 5-3
Kevin Blomme - Danny van Trijp 5-4
Levy Frauenfelder - Ryan Furness 4-5
Toon Greebe - Carl Batchelor 5-3
Wesley Plaisier - Rachel Brooks 5-2
Jeffrey de Graaf - Cameron Menzies 4-5
Erik Hol - Mark Frost 4-5
Patrick van den Boogaard - Kevin Lane 0-5
Justin van Tergouw - Ivan Springborg Poulsen 5-1
Arjan Konterman - Prakash Jiwa 3-5
Maikel Verberk - Paul Goodwin 5-0
Jimmy Hendriks - James Thompson 5-1
Tonny Veenhof - Wayne Harrison 5-4
Wessel Nijman - Wilco Vermeulen 5-2
Roemer Mooijman - Thomas Lovely 3-5
Vincent Kamphuis - Jake Jones 2-5
Berry van Peer - Christopher Bent 4-5
Patrick Peters - Jesper Skovgaard 5-0
Lorenzo van Hove - Lewis Williams 3-5
Danny van Klompenburg - Kirsty Hutchinson 5-1
Fons Hardeman - Stuart Davies 1-5
Laatste 128
Ronny Huybrechts - Paul Williams 3-5
Brian Raman - Peter Hudson 5-3
Kevin Blomme - Carl Hamilton 2-5
Toon Greebe - Cody Harris 5-2
Wesley Plaisier - Diogo Portela 5-3
Justin van Tergouw - Kevin Lane 3-5
Maikel Verberk - Chris Lacey 5-3
Jimmy Hendriks - James Hubbard 4-5
Tonny Veenhof - Kevin McDine 4-5
Wessel Nijman - Nathan Rafferty 1-5
Patrick Peters - Scott Williams 0-5
Danny van Klompenburg - Robert Modra 5-2
Laatste 64
Brian Raman - Carl Hamilton 3-5
Toon Greebe - Adam Huckvale 4-5
Wesley Plaisier - Ryan Furness 5-0
Maikel Verberk - James Hubbard 3-5
Danny van Klompenburg - Simon Tate 4-5
Laatste 32
Wesley Plaisier - Cameron Menzies 2-5
Laatste 16
Paul Williams - Jamie Clark 5-2
Gordon Mathers - James Richardson 5-2
Matthew Dennant - Connor Scutt 5-3
Cameron Menzies - Jacob Gwynne 5-4
Boris Koltsov - A.J. Urmston-Toft 5-2
James Hubbard - Richie Burnett 5-2
Nathan Rafferty - Jake Jones 5-3
Graham Usher - Scott Williams 5-4
Kwartfinale
Gordon Mathers - Paul Williams 5-1
Matthew Dennant - Cameron Menzies 5-1
James Hubbard - Boris Koltsov 5-2
Nathan Rafferty - Graham Usher 5-4
Halve finale
Matthew Dennant - Gordon Mathers 5-3
Nathan Rafferty - James Hubbard 5-1
Finale
Matthew Dennant - Nathan Rafferty 5-4

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vr.
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: