Deze NL-ers zijn van de partij op PDC Super Series dit weekend

PDC
vrijdag, 23 april 2021 om 18:14
2019 02 03 Dutch Open Darts 2019 zondag Gino Vos 48221
Aankomend weekend gaat de PDC Super Series verder in Duitsland met 4 Players Championships op rij van zaterdag tot en met dinsdag. Hierbij zullen ook weer een hele reeks Nederlanders in actie komen.
Dit zijn Ryan de Vreede, Kevin Doets, Christian Kist, Luc Peters, Lorenzo Pronk, Davy Proosten, Patrick van den Boogaard, Vincent van der Meer, Gino Vos, Jelle Klaasen, Martijn Kleermaker, Maik Kuivenhoven, Ron Meulenkamp, Geert Nentjes, Danny Noppert, Derk Telnekes, Raymond van Barneveld, Benito van de Pas, Vincent van der Voort, Dirk van Duijvenbode, Michael van Gerwen, Berry van Peer, Jermaine Wattimena en Niels Zonneveld.
Zaterdag gaat de eerste dag van de Super Series van start in Niedernhausen en voor abonnees van PDC TV zal het toernooi bovendien te volgen zijn via een livestream.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: