Dutch Darts Masters 2024 in 's-Hertogenbosch is razendsnel volledig uitverkocht

PDC
vrijdag, 01 december 2023 om 16:30
28 03 2019 Bas van den Berk PDC Premier league Ahoy donderdag 0020 52370
De Maaspoort in Den Bosch is razendsnel uitverkocht voor de eerste editie van de Toto Dutch Darts Masters op 26 en 27 januari. Dit evenement maakt deel uit van de World Series of Darts, georganiseerd door de PDC.
De kaartjes voor het evenement, met een dagelijkse capaciteit van 3.000 toeschouwers, waren binnen een half uur volledig uitverkocht, zo vertelde Chris Woerts. Hij bracht het evenement naar Den Bosch in samenwerking met sponsor Toto. "Andere dartsevenementen in Nederland vinden voornamelijk plaats in de Randstad, daarom leek het ons een goede keuze om dit keer voor Brabant te kiezen," legde hij uit. "En dat bleek een schot in de roos te zijn."
In totaal zullen 16 spelers deelnemen aan de Dutch Darts Masters. Acht wereldtoppers zullen in de eerste ronde strijden tegen 8 spelers uit het gastland, volgens het beproefde concept van de World Series of Darts.
Hoewel het volledige deelnemersveld nog niet bekend is, is er al duidelijkheid over de deelname van Michael van Gerwen, Raymond van Barneveld, Danny Noppert, Dirk van Duijvenbode, Michael Smith en Dimitri Van den Bergh.
Na het wereldkampioenschap zal de PDC nog twee spelers uit de wereldtop aanwijzen. Ook zullen dan de 8 Nederlandse uitdagers bekend worden gemaakt. In totaal zullen er dus 16 Nederlandse darters deelnemen aan dit invitatie-toernooi.
Doe jij al mee met de PDC WK 2024 dartpoule? Deelnemen kan weer gratis via www.poules.com/dartfreakz.

Jelti

3 Reacties

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: