Voor de tweede maal zal
Jelle Klaasen aankomend seizoen in actie komen in de Premier League of Darts. The Cobra kreeg vlak voor de bekendmaking te horen dat hij uitverkorene was. Vanwege zijn goede resultaten in afgelopen seizoen heeft hij een wildcard ontvangen van de PDC.
Dit alles werd bekend gemaakt na afloop van de finale van het PDC WK waarbij
Michael van Gerwen zijn tweede wereldtitel opeiste. Naast Klaasen komen ook Van Barneveld en Van Gerwen in actie. Voor het eerst in de geschiedenis van de Premier League of Darts nemen er 3 Nederlanders mee aan één editie.
"Net voordat het bekend gemaakt werd wist ik dat ik erbij zat. Het was toch wel spannend, maar ik had het gevoel dat ik er wel bij zou zitten. Ik denk dat ik het vorig jaar al verdiende, maar nu zeker. Ik wil zeer zeker niet tot de eerste afvallers horen en dus in de top 8 blijven van de Premier League. Maar ik hoop op meer en wel de halve finales,” aldus Jelle Klaasen.