John Part “Het was pas de tweede 9-darter uit mijn dartscarrière”

PDC
door Patrick Megens
donderdag, 11 augustus 2011 om 9:39
John Part 9 darter HD
Tijdens de World Matchplay wist John Part in zijn duel met Mark Webster voor een uniek moment te zorgen. Hij slaagde er namelijk in om in de 11e leg van de partij een 9-darter te gooien tijdens een ware comeback vanaf een 1-7 achterstand. Mede door de perfecte leg kwam de Canadees nog terug tot 5-7 maar uiteindelijk ging hij alsnog met 8-10 onderuit. Het gooien van een 9-darter is een unieke aangelegenheid maar helemaal in het geval van John Part die liet weten dat dit pas zijn tweede perfecte leg ooit was. Eén keer eerder gooide hij een leg uit met 9 pijlen tijdens een lokale competitie in Canada.
“Ik ben niet één van die blitse jongens maar meer een allrounder. Van de kansen die ik krijg moet ik het hebben en wanneer ik goed speel raak ik veelal 140-ers. Af en toe gooi ik wel een 180-er maar ik vorm weinig gevaar voor een perfecte leg. Veel 9-darters heb ik dan ook niet gemist want ik heb simpelweg voor weinig dubbels mogen aanleggen”, aldus John Part.
Toch viel alles op zijn plaats tijdens die bewuste eerste speelavond van de World Matchplay. “Ik wist dat ik het in me had. Ik wist vroeg in de partij een paar 180-ers te noteren patij maar ik had er toch geen goed gevoel bij en dat resulteerde in enkele gemiste dubbels. Even later viel in één leg alles op zijn plaats en was mijn tweede 9-darter uit mijn dartscarrière een feit. Ik moest mezelf kalmeren in de daaropvolgende leg en had eigenlijk wel een break kunnen gebruiken”, aldus de Canadees.
Voor de beelden van de perfecte leg gegooid door John Part verwijzen we je graag naar dit artikel.
.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
december 2025
07
zondag
07 dec - 07 dec
Kerkeböske, Helden

De Helden Cup – Winter Edition belooft een dag vol spanning, precisie en gezelligheid. Er wordt gespeeld op 10 dartsbanen, met plek voor maximaal 128 deelnemers. We starten met poules en vervolgens een A en B ronde. Tevens zal er middels het 2K-Darts software gespeeld worden op tablets. 📍 Locatie: Kerkeböske – Aan de Koeberg 3, 5988 NE Helden 🕐 Tijden: Zaal open: 11:00 Inschrijven tot: 12:45 Start toernooi: 13:00 💶 Inschrijfkosten: Voorinschrijving: €10 Op de dag zelf: €12,50 🏆 Prijzengeld: A-ronde: 1e €200 | 2e €100 | 3e/4e €50 | 5e t/m 8e €25 B-ronde: 1e €50 | 2e €25 | 3e/4e €12,50 🎯 Inschrijven via: 2K-Darts software, klik hier om in te schrijven. 💶 Betaling via : link 📣 Hosted by: Kerkeböske, Peter Hendriks & Jerry “Electric” Hendriks

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading