Dobey laat Kantele op legsaldo achter zich op tweede dag van PDC Home Tour III

PDC
dinsdag, 27 oktober 2020 om 21:59
Schermafbeelding 2019 10 11 om 190029
was het dinsdag tijd voor dag twee van PDC Home Tour III. De opzet van PDC Home Tour III is iets anders dan we tot nu toe gewend zijn. De 42 deelnemers zullen namelijk verdeeld over 18 dagen driemaal in actie komen. De zeven spelers die na die 18 speeldagen het hoogst in de ranking staan zullen de finaledag spelen.
Chris Dobey en Marko Kantele wonnen allebei vijf wedstrijden. Ondanks dat Kantele het onderlinge duel met 4-3 naar zich toe trok was het Hollywood die op legsaldo de dagzege pakte. De Fin moest in de openingswedstrijd met 4-1 zijn meerdere erkennen in Daniel Larsson.
De Zweed Daniel Larsson wist in de derde leg van zijn partij tegen Krzysztof Kciuk, die met 4-2 gewonnen werd door de Pool, een 9-darter te noteren. De beelden hiervan zijn hier te vinden.
PDC Home Tour 3
Dinsdag 27 oktober, speeldag twee
Daniel Larsson 4-1 Marko Kantele
David Pallett 4-3 Ryan Meikle
Krzysztof Kciuk 4-3 Lisa Ashton
Marko Kantele 4-3 Chris Dobey
Daniel Larsson 4-2 Lisa Ashton
Krzysztof Kciuk 4-3 David Pallett
Chris Dobey 4-2 Ryan Meikle
Marko Kantele 4-1 Lisa Ashton
David Pallett 4-3 Daniel Larsson
Krzysztof Kciuk 4-1 Krzysztof Kciuk
Chris Dobey 4-0 Lisa Ashton
Marko Kantele 4-2 David Pallett
Daniel Larsson 4-0 Ryan Meikle
Chris Dobey 4-2 Krzysztof Kciuk 
David Pallett 4-3 Lisa Ashton
Marko Kantele 4-0 Ryan Meikle
Krzysztof Kciuk 4-2 Daniel Larsson
Chris Dobey 4-3 David Pallett
Lisa Ashton 4-1 Ryan Meikle
Marko Kantele 4-1 Krzysztof Kciuk
Chris Dobey 4-0 Daniel Larsson 

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: