Programma zondag op de German Darts Grand Prix: zeven Nederlanders en Belgen in actie in ronde twee

PDC
zondag, 20 april 2025 om 7:14
16 de decker engstrom 25
Zaterdag stond in het teken van de eerste ronde van de German Darts Grand Prix in München. Gian van Veen was één van de smaakmakers met een gemiddelde van 102.47 tegen Rene Eidams. Dirk van Duijvenbode gooide zich in de schijnwerpers met een schitterende 132-finish tegen Andy Boulton, en Raymond van Barneveld boekte een solide 6-3 overwinning op Michael Rosenauer. Ook Jermaine Wattimena en Mike De Decker plaatsten zich overtuigend voor de tweede ronde. Thuisfavorieten Martin Schindler en Ricardo Pietreczko maakten indruk voor eigen publiek, terwijl Kim Huybrechts Finn Behrens met 6-0 wegzette en daarmee het beste Belgische optreden van de dag afleverde.
Vandaag stromen de geplaatste spelers het toernooi binnen en staan er opnieuw 16 duels op het programma, verdeeld over een middag- en een avondsessie. Zeven Nederlanders en 2 Belgen komen in actie.
Danny Noppert opent de dag tegen Madars Razma. Gian van Veen krijgt met Andrew Gilding een taaie tegenstander. Mike De Decker moet aan de bak tegen Peter Wright. Verder nemen topnamen als Rob Cross (tegen Ricardo Pietreczko) en Michael Smith (tegen Krzysztof Ratajski) het op tegen de winnaars van zaterdag. Josh Rock speelt tegen Scott Williams en Joe Cullen neemt het op tegen Mickey Mansell.
Niels Zonneveld wacht een mooie kans tegen James Wade. Raymond van Barneveld mag op zijn verjaardag aantreden tegen Gerwyn Price. Dirk van Duijvenbode speelt tegen Dave Chisnall, terwijl Michael van Gerwen het opneemt tegen Kim Huybrechts in een echte topaffiche. Jermaine Wattimena treft Ross Smith en Martin Schindler kruist de degens met Jonny Clayton.

Het programma tweede ronde German Darts Grand Prix in München:

Middagsessie vanaf 13:00 uur
Danny Noppert v Madars Razma
Damon Heta v Ryan Joyce
Andrew Gilding v Gian Van Veen
Ryan Searle v Cameron Menzies
Josh Rock v Scott Williams
Rob Cross v Ricardo Pietreczko
Michael Smith v Krzysztof Ratajski
Joe Cullen v Mickey Mansell
Avondsessie vanaf 19:00 uur
James Wade v Niels Zonneveld
Gerwyn Price v Raymond van Barneveld
Dave Chisnall v Dirk van Duijvenbode
Michael van Gerwen v Kim Huybrechts
Luke Littler v Cam Crabtree
Peter Wright v Mike De Decker
Jonny Clayton v Martin Schindler
Ross Smith v Jermaine Wattimena

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
mei 2025
16
vr.
16 mei om 20:05
Wezep

16 mei: Singletoernooi Aanvang 19:00 uur, zaal open om 18:00 uur. Maximaal 128 singles Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €15 p.p. Hoofdprijs minimaal €400,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
17
za.
17 mei om 20:05
Wezep

Aanvang 11:30, zaal open om 10:30 uur. Maximaal 128 koppels Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €25 p.p. Hoofdprijs minimaal €700,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

07
za.
07 juni om 8:06 - 08 juni om 8:06
Arendonk

Open 2370 keert terug in het eerste weekend van juni Na eerdere succesvolle edities staat het Open 2370 Dartstornooi opnieuw op het programma. Op 7 en 8 juni 2025 wordt de Bemdhal in Arendonk het tafereel voor het grootste dartsfeest van België. Het evenement trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers, die de kans krijgen om topdarts van dichtbij te beleven. Na een reeks succesvolle edities maakt het Open 2370 Dartstornooi opnieuw zijn opwachting. Op zaterdag 7 en zondag 8 juni 2025 verandert de Bemdhal in het grootste dartsfeest van België. Het tornooi staat garant voor twee dagen vol plezier en topdarts, en trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers uit gans de Benelux. Wedstrijden voor alle niveaus Het Open 2370 Dartstornooi biedt een gevarieerd programma voor spelers van verschillende leeftijden en niveaus. Er zijn tornooien voor Jeugd U12, Jeugd U18, G-Darts, Heren Singles, Dames Singles en Koppeltornooien. De toernooien wordt gespeeld volgens een poulesysteem met A- en B-rondes, waardoor deelnemers meerdere wedstrijden kunnen spelen en zich kunnen meten met anderen van vergelijkbaar niveau. Een gezellig dartsweekend Voor deelnemers en supporters van buiten de regio is het Open 2370 het perfecte moment voor een gezellige weekenduitstap. Arendonk en de omliggende gemeenten bieden tal van verblijfsmogelijkheden, van B&B’s en hotels tot vakantieparken. Ideaal om er met je team of club een dartweekend van te maken. Alle overnachtingsmogelijkheden zijn terug te vinden via de officiële website van Open 2370. Inschrijvingen en praktische info Online inschrijven kan tot en met 5 juni 2025 via www.open2370.be - Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk, maar er wordt dan een extra administratiekost van €7,50 aangerekend. Bezoekers kunnen gratis toegang krijgen tot het evenement.

Promotie
28
za.
28 juni om 17:22 - 29 juni om 17:22
Sittard

Zet het laatste weekend van juni maar vast in je agenda, want dan staat het Fortuna Sittard Stadion volledig in het teken van darts. Op zaterdag 28 en zondag 29 juni keert een geliefd toernooi terug op de dartskalender: de Fortuna Sittard Masters 2025. Het belooft een groots en toegankelijk dartsevenement te worden voor jong en oud, ervaren spelers én recreanten. Na bijna een decennium afwezigheid maakt het toernooi, dat eerder in 2016 voor het laatst werd georganiseerd, een veelbelovende comeback. De businessruimte van het stadion verandert dit jaar in een indrukwekkende darthal met maar liefst 48 dartbanen. Een unieke locatie, die ruimte biedt voor honderden deelnemers verdeeld over diverse categorieën. Op zaterdag 28 juni starten de jeugdcategorieën voor spelers van 10 tot en met 20 jaar, gevolgd door een koppelkampioenschap in de middag. Op zondag 29 juni staan de singles voor dames en heren op het programma. Inschrijven kan vooraf online tot zondagavond 22 juni om 22.00 uur, maar ook op de speeldagen zelf is deelname mogelijk. Houd er in dat geval wel rekening mee dat de inschrijfkosten iets hoger liggen vanwege extra verwerking. Voor de jeugd is er een laagdrempelige instapprijs van € 7,50 bij voorinschrijving, terwijl koppels en volwassenen respectievelijk € 25 en € 12,50 betalen. Op de dag zelf komt daar een toeslag van € 2,50 tot € 5 bovenop. Naast sportieve strijd is er volop ruimte voor gezelligheid. Er zijn voldoende mogelijkheden om te genieten van een drankje of hapje. Let op: consumptiemunten zijn alleen tijdens het evenement te gebruiken en niet achteraf inwisselbaar. De organisatie roept iedereen op die van darts houdt, van competitie of gewoon van een leuke dag uit, om zich aan te melden. Meedoen is belangrijker dan winnen, maar wie weet ga jij wel met een mooie prijs naar huis. Inschrijven kan eenvoudig door de QR-code op de poster te scannen of via de contactgegevens onderaan de flyer. Meer informatie of vragen? Neem contact op via info@infynity.nl.

Promotie

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: