Speelschema World Cup of Darts bekend: Nederland laatste partij 1e ronde

PDC
zondag, 19 mei 2019 om 18:24
UKOPEN RD5 WATTIMENA2A
De PDC heeft het speelprogramma van de World Cup of Darts bekend gemaakt. Nederland zal op de eerste avond nog niet in actie komen maar maakt haar opwachting op vrijdagavond.
Het kersverse duo bestaande uit Michael van Gerwen en Jermaine Wattimena mag dan aanleggen tegen Cristo Reyes en Toni Alcinas namens Spanje.
Het toernooi zal worden afgetrapt door Gibraltar en Japan. Het Belgisch duo Kim Huybrechts en Dimitri Van den Bergh zien we wel op donderdag 6 juni al in actie komen. Zij spelen dan tegen Hong Kong.
Speelprogramma World Cup of Darts
Donderdag 6 juni (vanaf 19:00 uur)
Gibraltar v Japan
Noord Ierland v Zuid Afrika
Nieuw Zeeland v Litouwen
België v Hong Kong
Brazilië v Sweden
Wales v Singapore
Hungarije v Duitsland
Schotland v Denemarken
Vrijdag 7 juni (vanaf 19:00 uur)
China v Verenigde Staten
Italië v Canada
Polen v Tsjechië
Ierland v Griekenland
Engeland v Filipijnen
Oostenrijk v Rusland
Australië v Finland
Nederland v Spanje
Teams World Cup of Darts 2019
Landen en spelers
(Seed 1) Engeland – Rob Cross & Michael Smith
(Seed 2) Schotland – Gary Anderson & Peter Wright
(Seed 3) Wales – Gerwyn Price & Jonny Clayton
(Seed 4) Nederland – Michael van Gerwen & Jermaine Wattimena
(Seed 5) Australië – Simon Whitlock & Kyle Anderson
(Seed 6) Noord Ierland – Daryl Gurney & Brendan Dolan
(Seed 7) België – Kim Huybrechts & Dimitri Van den Bergh
(Seed 8) Oostenrijk – Mensur Suljovic & Zoran Lerchbacher
Brazilië – Diogo Portela & Artur Valle
Canada – Dawson Murschell & Jim Long
China – Xiaochen Zong & Qingyu Zhan
Tsjechië – Pavel Jirkal & Karel Sedlacek
Denemarken – Per Laursen & Niels Heinsøe
Finland – Marko Kantele & Kim Viljanen
Duitsland – Max Hopp & Martin Schindler
Gibraltar – Dyson Parody & Antony Lopez
Griekenland – John Michael & Veniamin Symeonidis
Hong Kong – Royden Lam & Kai Fan Leung
Hongarije – Pal Szekely & Janos Vegso
Italië – Andrea Micheletti & Stefano Tomassetti
Japan – Seigo Asada & Haruki Muramatsu
Litouwen – Darius Labanauskas & Mindaugas Barauskas
Nieuw Zeeland – Cody Harris & Haupai Puha
Fillipijnen – Lourence Ilagan & Noel Malicdem
Polen – Krzysztof Ratajski & Tytus Kanik
Ierland – Steve Lennon & William O’Connor
Rusland – Boris Koltsov & Aleksei Kadochnikov
Singapore – Paul Lim & Harith Lim
Zuid Afrika – Devon Petersen & Vernon Bouwers
Spanje – Cristo Reyes & Toni Alcinas
Zweden – Dennis Nilsson & Magnus Caris
Verenigde Staten – Darin Young & Chuck Puleo

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: