VIDEO: Matt Campbell is niet blij met Luke Littler na deze actie op de US Darts Masters

PDC
zaterdag, 01 juni 2024 om 9:33
ll2
Dit weekend wordt de US Darts Masters gespeeld en op de openingsdag was er onenigheid tussen Matt Campbell en Luke Littler.
De Canadese darter kon het niet verkroppen dat zijn 17-jarige tegenstander bijeen voorsprong van 5-0 hem een geintje flikte zoals te zien is op deze beelden.
download 29
Nu staat Luke Littler er wel bekend om dat hij er af en toe van houdt om te spelen met de tegenstander en onlogische keuzes te maken om het interessant te houden voor zichzelf. Daar kwam Matt Campbell nu ook achter die weinig had in te brengen tegen de Engelsman. Zijn gemiddelde kwam uit op slechts 84,52 tegen de 103,66 van Littler.
Het werd dan ook een walk-over van 6-0 maar daarmee was hij niet de enige. David Cameron wist een duel eerder ook geen leg af te snoepen van Luke Humphries en Danny Lauby en Adam Sevada bleven hangen op slechts 1 leg tegen Michael van Gerwen en Rob Cross.
Alex Spellman wist het wel spannend te maken tegen Peter Wright die met lichtgevende schoenen het podium op kwam al ging hij in de beslissende laatste leg ook onderuit. De enige PDC-speler die onderuit ging was Michael Smith die niet was opgewassen tegen Jeff Smith deze avond.
Met maar liefst 6-1 was Jeff zijn naamgenoot de baas waarbij ze allebei bleven steken op een gemiddelde van rond de 85,00 gemiddeld.
Aankomende nacht vanaf 01:00 uur Nederlandse tijd gaat het toernooi verder waarbij Michael van Gerwen speelt tegen Rob Cross en Luke Humphries tegen Nathan Aspinall. De andere kwartfinales zijn tussen Luke Littler en Jeff Smith en tussen Gerwyn Price en Peter Wright.
De halve finales en finale worden aansluitend gespeeld. Om de finale nog live mee te pakken dien je de wekker vroeg te zetten want deze staat gepland rond 04:30 uur Nederlandse tijd.

Jelti

3 Reacties
maartjes 06 juni 2024 om 12:44+ 16

Sorry Matt maar je bent hier toch echt een slechte verliezer. Het is niet sportief van Littler maar je moet er gewoon voor zorgen dat je niet zoveel punten achter staat zodat hij je dit niet kan flikken

bullseyehith 06 juni 2024 om 12:44+ 17

Voor Littler is dit gewoon een oefenpotje als je geen tegenstand krijgt dus ik snap het ergens wel

dartfreakzj 06 juni 2024 om 12:44+ 12

Is iedere 180-er hier ook opbrengst voor een goed doel? Dan zou het natuurlijk wel een goede reden zijn en heeft Campbell geen reden om zo boos te reageren

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: