Vijf Nederlanders plaatsen zich voor Eurotour 7 het Belgian Darts Open

PDC
dinsdag, 21 maart 2023 om 15:12
GRANDSLAM GP1 VEESTRA3A
Helaas kwamen Brian Raman, Jules van Dongen, Owen Roelofs, Niels Zonneveld, Jeffrey Sparidaans en Vincent van der Voort net te kort om zich te plaatsen voor het Belgian Darts Open welke in de Oktoberhallen te Wieze wordt gehouden van 5 tm 7 mei. Vincent van der Voort verloor de beslissende leg van Ted Evetts, de Noord-Hollander gooide in de beslissende leg te weinig triples waardoor zijn kans op een startbewijs voor België vervloog. Ook Brabander Jeffrey Sparidaans verloor de beslissende leg, de Tilburger stond op 100 te wachten terwijl Matt Campbell een 13-darter gooide voor de winst.
Tijdens Eurotour zeven zullen we in actie zien komen de geplaatste spelers Michael van Gerwen, Dirk van Duijvenbode en Danny Noppert met de qualifiers van vandaag Jermaine Wattimena, Richard Veenstra, Damian Mol, Raymond van Barneveld, en Martijn Kleermaker.
De gekwalificeerde PDC tourkaart houders zijn: Krzysztof Ratajski, Bradley Brooks, Jose de Sousa, Jeff Smith, Cameron Menzies, Daryl Gurney, Ricky Evans, Jermaine Wattimena, Ross Smith, Gary Anderson, Robert Owen, Dylan Slevin, Graham Usher, Richard Veenstra, James Wade, Keane Barry, Ian White, Damian Mol, Callan Rydz, Raymond van Barneveld, Chris Dobey, Matt Campbell, Martijn Kleermaker, Ted Evetts.
Alle uitslagen:
Laatste 192
Keane Barry6|5Maik Kuivenhoven
Niels Zonneveld6|5Mensur Suljovic
Luke Woodhouse6|3Jim Williams
Gian van Veen6|2Ronny Huybrechts
Geert Nentjes6|5Kevin Burness
Laatste 96
Krzysztof Ratajski6|3Steve Lennon
Ritchie Edhouse6|5Adam Warner
Steve Beaton6|5Radek Szaganski
Bradley Brooks6|3Boris Krcmar
Jose De Sousa6|2Lewis Williams
Pascal Rupprecht6|3Jamie Clark
Simon Whitlock6|5Jimmy Hendriks
Jeff Smith6|5Jurjen van der Velde
Cameron Menzies6|2Stephen Bunting
Alan Soutar6|4Lee Evans
Daryl Gurney6|1Danny van Trijp
Stephen Burton6|3Richie Burnett
Gabriel Clemens6|1Rusty-Jake Rodriguez
Ricky Evans6|4Robbie Knops
Jermaine Wattimena6|4Scott Waites
Keegan Brown6|4Josh Payne
Ross Smith6|5Arron Monk
Ryan Joyce6|4Mario Vandenbogaerde
Gary Anderson6|2Jacques Labre
Brian Raman6|1Florian Hempel
Graham Hall6|2Madars Razma
Robert Owen6|5Danny Jansen
Shaun Wilkinson6|1Ryan Meikle
Dylan Slevin6|5Luc Peters
Jules van Dongen6|0Brendan Dolan
Graham Usher6|1Vladimir Andersen
Richard Veenstra6|2Jamie Hughes
Owen Roelofs6|2Karel Sedlacek
James Wade6|2Mervyn King
William O'Connor6|3Jose Justicia
Krzysztof Kciuk6|4Mike De Decker
Keane Barry6|4George Killington
Devon Petersen6|5Rowby-John Rodriguez
Ian White6|3Ricardo Pietreczko
Damian Mol6|1Scott Williams
Niels Zonneveld6|1Tony Martinez
Callan Rydz6|4Adam Gawlas
Nick Fullwell6|4Darren Webster
Raymond van Barneveld6|3Callum Goffin
Mickey Mansell6|3Luke Woodhouse
Chris Dobey6|3Nick Kenny
Darius Labanauskas6|4Ross Montgomery
Matt Campbell6|2Jeffrey De Zwaan
Jeffrey Sparidaans6|2Gian van Veen
Martin Lukeman6|3John O'Shea
Martijn Kleermaker6|2Connor Scutt
Vincent van der Voort6|2Kevin Doets
Ted Evetts6|4Geert Nentjes
Laatste 48 [winnaars geplaatst]
Krzysztof Ratajski6|2Ritchie Edhouse
Bradley Brooks6|5Steve Beaton
Jose De Sousa6|2Pascal Rupprecht
Jeff Smith6|5Simon Whitlock
Cameron Menzies6|2Alan Soutar
Daryl Gurney6|4Stephen Burton
Ricky Evans6|5Gabriel Clemens
Jermaine Wattimena6|1Keegan Brown
Ross Smith6|3Ryan Joyce
Gary Anderson6|2Brian Raman
Robert Owen6|5Graham Hall
Dylan Slevin6|5Shaun Wilkinson
Graham Usher6|2Jules van Dongen
Richard Veenstra6|4Owen Roelofs
James Wade6|3William O'Connor
Keane Barry6|0Krzysztof Kciuk
Ian White6|1Devon Petersen
Damian Mol6|2Niels Zonneveld
Callan Rydz6|3Nick Fullwell
Raymond van Barneveld6|3Mickey Mansell
Chris Dobey6|3Darius Labanauskas
Matt Campbell6|5Jeffrey Sparidaans
Martijn Kleermaker6|2Martin Lukeman
Ted Evetts6|5Vincent van der Voort

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: