Ontketende Dirk van Duijvenbode wint zesde PC van het jaar

PDC
zondag, 12 maart 2023 om 13:19
WLDCHAMPS RD2 VANDUIJVENBODE6A
Zondag werd de zesde Players Championship van 2023 afgewerkt. Uiteraard gingen onder meer Nederlanders en Belgen op jacht naar de hoofdprijs.
Een ontketende Dirk van Duijvenbode ging er met de hoofdprijs vandoor. Aubergenius die sterk voor de dag kwam, won in de finale met 8-4 van Ryan Searle. Op weg naar de titel won Van Duijvenbode onder meer van Michael van Gerwen (6-2), de Belg Ronny Huybrechts (6-1). Bij de laatste 16 werd Ian White met een whitewash verslagen (6-0). Bij de laatste 32 zette de Nederlander zijn opponent Cameron Crabtree met een gemiddelde van maar liefst 115.70 aan de kant.
Na Dirk van Duijvenbode had ook landgenoot Gian van Veen een goede dag. Hij bereikte de kwartfinale waar hij van zuiderbuur Mike de Decker verloor. Laatstgenoemde was de beste Belg, hij verloor in de kwartfinale van de latere runner-up. Chris Landman, Richard Veenstra, Vincent van der voort en Jermaine Wattimena kwamen tot de laatste 16. Danny Noppert en Jurjen van der Velde strandden bij de laatste 32.
De zeven Nederlanders die de laatste 16 wisten te bereiken hebben voor een unicum gezorgd. Voor de allereerste keer wist dit aantal Nederlanders namelijk deze ronde te bereiken op een PDC toernooi. Het record aantal was zes op de Players Championship 7 in 2022.
Uiteraard zijn er dit weekend ook weer belangrijke ponden te verdienen voor de Players Championship Order of Merit, die gebruikt wordt om te bepalen welke 64 spelers zich voor de Players Championship Finals mogen melden. Daarnaast telt dit toernooi uiteraard ook voor de Pro Tour Order of Merit en de gewone PDC Order of Merit.
De wedstrijden zijn te volgen via het livescorecenter. Daarnaast kunnen abonneehouders steeds twee wedstrijden volgen via PDC TV. Wij plaatsen alle resultaten van de Nederlanders en Belgen en vanaf de laatste 32 alle uitslagen.
Laatste 128
Mickey Mansell 6 | 3 Kevin Doets
Chris Landman 6 | 1 Keegan Brown
Danny Noppert 6 | 5 Brian Raman
Jurjen van der Velde 6 | 5 Callan Rydz
Michael van Gerwen 6 | 5 Jules van Dongen
Gabriel Clemens 6 | 1 Damian Mol
Richard Veenstra 6 | 4 Bradley Brooks
Geert Nentjes 6 | 4 Ryan Meikle
Florian Hempel 6 | 3 Luc Peters
Dirk van Duijvenbode 6 | 1 Kevin Burness
Ronny Huybrechts 6 | 5 Jamie Hughes
Ian White 6 | 4 Mario Vandenbogaerde
Joe Cullen 6 | 5 Danny van Trijp
Owen Roelofs 6 | 2 Darius Labanauskas
Vincent van der Voort 6 | 1 Robert Owen
Matt Campbell 6 | 4 Jeffrey Sparidaans
Nathan Rafferty 6 | 3 Kim Huybrechts
Ryan Searle 6 | 0 Jimmy Hendriks
Jacques Labre 6 | 2 Robbie Knops
Pascal Rupprecht 6 | 2 Danny Jansen
Mike De Decker 6 | 5 Niels Zonneveld
Martijn Kleermaker 6 | 3 Adam Warner
Gian van Veen 6 | 3 Maik Kuivenhoven
Jermaine Wattimena 6 | 4 Chris Dobey

Laatste 64
Chris Landman 6 | 5 Andrew Gilding
Danny Noppert 6 | 5 Steve Beaton
Jurjen van der Velde 6 | 2 Ryan Joyce
Michael van Gerwen 6 | 4 Ted Evetts
Richard Veenstra 6 | 4 Gabriel Clemens
Jonny Clayton 6 | 0 Geert Nentjes
Dirk van Duijvenbode 6 | 1 Ronny Huybrechts
Jose Justicia 6 | 3 Owen Roelofs
Vincent van der Voort 6 | 4 Joe Murnan
John O'Shea 6 | 3 Pascal Rupprecht
Mike De Decker 6 | 5 Stephen Bunting
James Wade 6 | 5 Martijn Kleermaker
Gian van Veen 6 | 2 Rob Cross
Laatste 32
Luke Humphries
6 | 2 Daryl Gurney
Chris Landman 6 | 5 Jose De Sousa
Graham Usher 6 | 1 Danny Noppert
Michael van Gerwen 6 | 3 Jurjen van der Velde
Richard Veenstra 6 | 2 Jonny Clayton
Dirk van Duijvenbode 6 | 1 Cameron Crabtree (115.70 gemiddelde van Van Duijvenbode)
Ian White - | - Joe Cullen
Dave Chisnall 6 | 4 Scott Williams
Vincent van der Voort 6 | 2 Jose Justicia
Matt Campbell 6 | 4 Michael Smith
Ryan Searle 6 | 2 Ricardo Pietreczko
Jacques Labre 6 | 4 John O'Shea
Mike De Decker 6 | 2 Josh Rock
Gian van Veen 6 | 4 James Wade
Laatste 16
Luke Humphries
6 | 2 Chris Landman
Ross Smith 6 | 2 Graham Usher
Michael van Gerwen 6 | 2 Richard Veenstra
Dirk van Duijvenbode 6 | 0 Ian White
Dave Chisnall 6 | 2 Vincent van der Voort
Ryan Searle 6 | 3 Matt Campbell
Mike De Decker 6 | 3 Jacques Labre
Gian van Veen 6 | 4 Jermaine Wattimena

Luke Humphries 6 | 4 Ross Smith
Dirk van Duijvenbode 6 | 2 Michael van Gerwen
Ryan Searle 6 | 5 Dave Chisnall
Dirk van Duijvenbode 7| 6 Luke Humphries
Ryan Searle 7 | 2 Mike De Decker

Finale
Dirk van Duijvenbode (103.92) 8| 4 Ryan Searle (96.97)

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
mei 2025
16
vr.
16 mei om 20:05
Wezep

16 mei: Singletoernooi Aanvang 19:00 uur, zaal open om 18:00 uur. Maximaal 128 singles Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €15 p.p. Hoofdprijs minimaal €400,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
17
za.
17 mei om 20:05
Wezep

Aanvang 11:30, zaal open om 10:30 uur. Maximaal 128 koppels Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €25 p.p. Hoofdprijs minimaal €700,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
18
zo.
18 mei om 7:35 - 18 mei om 7:35
Mariahout

De Oranjebar in Mariahout maakt zich op voor een ouderwets gezellig darttoernooi. Op zaterdag 18 mei 2025 barst daar het Oranjebar Feestweekend Darttoernooi los, en met een gegarandeerde hoofdprijs van €300 in het vooruitzicht, belooft het een strijd te worden om je vingers bij af te likken. De inschrijving is inmiddels geopend en met plek voor maximaal 48 deelnemers is het zaak om er snel bij te zijn. Want wie wil er nou niet gooien in het bruisende hart van het Brabantse dartsleven? De wedstrijden starten vanaf 13:00 uur, dus uitslapen zit er die dag niet in voor de darters. De titelverdediger is niemand minder dan Jimmy van Schie, die vorig jaar met de hoofdprijs aan de haal ging. Of hij opnieuw zijn stempel weet te drukken, is nog maar de vraag, want het deelnemersveld belooft weer pittig te worden. Het toernooi wordt gespeeld in het vertrouwde 501-format: open in, dubbel uit. De avond ervoor, op vrijdag 17 mei, wordt er al warmgedraaid met een singletoernooi dat om 20:00 uur van start gaat. De opzet is duidelijk: poules, gevolgd door een winnaars- en een verliezersronde, allemaal in knock-outvorm. De organisatie ligt wederom in handen van SteenDarts, dus dat zit wel snor. Aanmelden kan tot zaterdag 18 mei om 12:45 uur in de Oranjebar zelf of via een berichtje op WhatsApp of Messenger naar +31 61 255 40 42. De kosten? Slechts €10 per persoon. Maar let op: vol is echt vol. Naast de wedstrijden is er natuurlijk volop ruimte voor gezelligheid. Met een drankje binnen handbereik, dartbanen van topkwaliteit en gratis parkeren voor de deur, is het een dagje uit voor elke dartsfan. Kortom, zet 18 mei in je agenda, trommel je dartmaatjes op en kom naar Mariahout voor een dag vol sfeer, strijd en sportiviteit.

Oranjebar
Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

07
za.
07 juni om 8:06 - 08 juni om 8:06
Arendonk

Open 2370 keert terug in het eerste weekend van juni Na eerdere succesvolle edities staat het Open 2370 Dartstornooi opnieuw op het programma. Op 7 en 8 juni 2025 wordt de Bemdhal in Arendonk het tafereel voor het grootste dartsfeest van België. Het evenement trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers, die de kans krijgen om topdarts van dichtbij te beleven. Na een reeks succesvolle edities maakt het Open 2370 Dartstornooi opnieuw zijn opwachting. Op zaterdag 7 en zondag 8 juni 2025 verandert de Bemdhal in het grootste dartsfeest van België. Het tornooi staat garant voor twee dagen vol plezier en topdarts, en trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers uit gans de Benelux. Wedstrijden voor alle niveaus Het Open 2370 Dartstornooi biedt een gevarieerd programma voor spelers van verschillende leeftijden en niveaus. Er zijn tornooien voor Jeugd U12, Jeugd U18, G-Darts, Heren Singles, Dames Singles en Koppeltornooien. De toernooien wordt gespeeld volgens een poulesysteem met A- en B-rondes, waardoor deelnemers meerdere wedstrijden kunnen spelen en zich kunnen meten met anderen van vergelijkbaar niveau. Een gezellig dartsweekend Voor deelnemers en supporters van buiten de regio is het Open 2370 het perfecte moment voor een gezellige weekenduitstap. Arendonk en de omliggende gemeenten bieden tal van verblijfsmogelijkheden, van B&B’s en hotels tot vakantieparken. Ideaal om er met je team of club een dartweekend van te maken. Alle overnachtingsmogelijkheden zijn terug te vinden via de officiële website van Open 2370. Inschrijvingen en praktische info Online inschrijven kan tot en met 5 juni 2025 via www.open2370.be - Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk, maar er wordt dan een extra administratiekost van €7,50 aangerekend. Bezoekers kunnen gratis toegang krijgen tot het evenement.

Promotie

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: