
Voor het 3e jaar op rij is Dennis Koers bij de Hardenbergse dartsranking bij café - eethuys de 4 seizoenen de beste gebleken. Dit jaar wist hij maar liefst 6 van de 8 avonden te winnen waardoor hij de ranking met maar liefst 48 punten verschil met de nummer 2, Menno Nijeboer won.
Menno daarentegen heeft door een aantal finaleplaatsen en vooral vele 180-scores (12x) waarmee bonus-punten werden gescoord de 2e plaats weten te behalen.
De 3e plek dit seizoen ging op de laatste avond naar Martijn Kremer. Voor de laatste avond stond Martijn nog gelijk met René Spijker die uiteindelijk 4e wordt. Martijn behaalde zijn 3e plek door op de laatste avond de finale te behalen, waarin hij verloor van Dennis Koers.
De hoogste finish dit jaar is gegooid door Dennis Koers. Hij gooide 161 uit. Ook was hij degene met de meeste 100+-finishes dit jaar. 8 maal lukte hem dit.
Vrijdagavond 9 mei zal het seizoen afgesloten worden met een finale-avond. De punten zijn al verdeeld, maar elke avond is er € 2,- van de inleg naar de finale-pot gegaan die 9 mei verdeeld gaat worden onder de deelnemers.
Volgend seizoen zal er weer een nieuw rankingjaar zijn. Houd hiervoor de Facebook van darts de 4 seizoenen in de gaten.
Oranjebar Mariahout

Michael van de Ven slaat toe in Mariahout en wint vierde Pub Qualifier na whitewash in finale

Jimmy van Schie pakt dagzege bij Oranjebar Super Ranking

Kendji Steinbach wint tweede speeldag Oranjebar Super Ranking

Kendji Steinbach opnieuw de sterkste in Pub Qualifier bij Oranjebar

Michael van de Ven wint tweede Pub Qualifier na beslissende leg tegen Evan van der Doelen
Populair dartsnieuws

Uuldriks, Van der Velden en Otter zorgen voor Nederlands succes op dag 1 ADC Global Championship

Jitse van der Wal grijpt laatste kans en maakt debuut op Lakeside na overtuigende kwalificatie
Luke Littler en Gian van Veen ontbreken bij laatste Players Championships van 2026

Programma dag 2 ADC Global Championship: Justin van der Velden treft landgenoot in Portsmouth
