De bekendmaking van teams voor de World Cup is op dit moment in volle gang en vandaag heeft België haar team vrijgegeven. Afgelopen weekend speelde Kim Huybrechts zich namens België in de kijker maar zoals bekend is hij uitgesloten van deelname aan de World Cup in verband met zijn keuze voor de PDC. Zijn broer Ronny Huybrechts is wel van de partij en samen met Geert de Vos, Thierry Michaux en Didier de Vuyst vormen zij het herenteam. De dames die namens België in actie zullen komen zijn Sylvie Storez en Elysa Ameye.Alle teams die op dit moment bekend zijn staan hieronder.
België
Heren: Ronny Huybrechts, Geert de Vos, Thierry Michaux en Didier de Vuyst.
Dames: Sylvie Storez en Elysa Ameye.
Teampresentatie volgt nog
Tsjechië
Heren: Michal Ondo, Jiri Jenicek, Marek Polach en Pavel Korda.
Teampresentatie
Roemenië
Heren: Daniel Racoveanu, Laszlo Kadar, Christian Ungureanu en Vlad Christian Popa.
Dames: Oana Tapu en Andreea Constantinescu.
Teampresentatie
Brazilië
Heren: Leonardo Mavla, Edson Chaves, Márco Formiga en Márcio Pugliessa.
Dames: Idamis Alcântara en Ana Maria Barbosa.
Teampresentatie
Trinidad & Tobago
Heren: Ricardo Spencer, Rahaman Hassanali, Kevin Jacob en Duke Cole.
Dames: Pamela Massiah en Charmaine Harrington- Marshall.
Teampresentatie
Oostenrijk
Heren: Stefan Kuntner, Rowby John Rodriguez, Thaler Franz en Karall Philip.
Teampresentatie
Japan
Heren: Hiroaki Shimizu, Kengo Tsukuda, Takuya Goto en Hiroo Ishida.
Dames: Ayumi Ohkubo en Mayumi Ouchi.
Teampresentatie
Litouwen
Heren: Arunas Ciplys, Darius Labanauskas, Tomas Sakys en Gintaras Nagevicius.
Dames: Vilima Armaliene en Erika Bagdonaviciene.
Teampresentatie
Polen
Heren: Marcin Koziarek, Marek Kubowicz, Maciej Wezyk en Michaf Skorupa.
Dames: Jolanta Rzepka en Joanna Kubowicz.
Teampresentatie
Denemarken
Heren: Vladimir Andersen, Christian Frede Johansen, Glenn Honoré en Stig Jørgensen.
Dames: Janni Larsen en Christina Buchwald.
Jeugd: Daniel Jensen en Natasha Gregersen.
Teampresentatie
Engeland
Heren: Martin Adams, Martin Atkins, Tony O’Shea en Scott Waites.
Dames: Trina Gulliver en Deta Hedman.
Teampresentatie
Nederland
Heren: Jan Dekker, Joey ten Berge, Ron Meulenkamp en Salmon Renyaan.
Dames: Francis Hoenselaar en Karin Krappen.
Jeugd: Jimmy Hendriks en Annet van Elten.
Teampresentatie
.
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties