Loting van WDF Europe Cup in Hotel Zuiderduin is bekend gemaakt

WDF Hoofdnieuws
dinsdag, 23 augustus 2016 om 10:15
ek darts wdf
De loting van de WDF Europe Cup, die van 20 t/m 24 september gespeeld zal worden in Hotel Zuiderduin te Egmond aan Zee is verricht. Op 25 september zal er een kwalificatietoernooi voor de Finder Darts Masters plaatsvinden. Hiermee is voor het eerst sinds 2000 Nederland gastheer van het Europees kampioenschap, toen werd het in de Koningshof te Veldhoven gehouden. Verder zijn ook onder andere ook het WK in 2007 (in Autotron te Rosmalen), de Six Nations Cup in 2013 (in De Krim op Texel) gehouden op Nederlandse grond.
Er zijn 32 herenteams afgereisd. Zodoende beginnen de singles bij de laatste 128, koppels bij de laatste 64 en zijn de teams in vier poules van acht verdeeld. Bij de dames zijn er 26 teams. Zodoende zijn er in de eerste ronde enkele byes bij de singles en de koppels. Daarnaast zijn er in het teamtoernooi twee poules van vier en zes poules van drie.
Hieronder hebben wij de loting van de Nederlanders, en in zekere mate van de Belgen, beschreven. De volledige loting is via de link onderaan dit artikel te vinden.
Herensingels
Gino Vos is ingedeeld in sheet 1. Hij begint tegen de Schot Alan Soutar. De Belg Sven Wens en Welshman Wayne Warren zijn mogelijke tegenstanders bij de laatste 16. Mark McGeeney, Robert Wagner en Michael Meaney behoren tot mogelijke tegenstanders in de kwartfinale.
Wesley Harms speelt op sheet 2 en opent tegen de Deen Mogens Christensen. Bij de laatste 16 treft hij mogelijk de Belg Jeffrey van Egdom of Welshman Jim Williams. In de kwartfinale staat mogelijk een topaffiche tegen Glen Durrant op het programma.
Op sheet 3 staat in de eerste ronde een Nederland tegen België op het programma, aangezien Richard Veenstra en Sven Verdonck elkaar treffen. De Zweed Daniel Larsson is de mogelijke tegenstander van de winnaar van deze partij. De tot Noor genaturaliseerde Nederlander Cor Dekker kan Veenstra of Verdonck treffen bij de laatste 16. De bovenste helft van deze sheet is erg interessant. Jamie Hughes en Ross Montgomery treffen elkaar immers in de eerste ronde. De winnaar van die partij kan Welshman Martin Phillips ontmoeten bij de laatste 16.
Jeffrey Sparidaans opent tegen Grzegorz Dzialkowski uit Polen. Bij de laatste 16 is Duitser Marko Puls een mogelijke tegenstander. In de kwartfinale wacht mogelijk Belg Roger Janssen, Welshman Nick Kenny, Scott Mitchell, Madars Razma of Zweed Oskar Lukasiak.
Herenkoppels
Wesley Harms en Richard Veenstra zijn ingedeeld op sheet 1. Ze beginnen tegen de Denen Jensen en Helsinghof. Bij de laatste 16 treffen ze wellicht Litouwer Darius Labanauskas met zijn koppelmaat Barauskas of de Nederlandse Noor Cor Dekker en zijn koppelmaat Sivertsen. In de kwartfinale wacht mogelijk het Engelse koppel Scott Mitchell en Mark McGeeney. Sven Wens en Jeffrey van Egdom zijn mogelijke tegenstanders in de halve finale. De Belgen ontmoeten wellicht Jim Williams en Nick Kenny uit Wales in de kwartfinale.
Jeffrey Sparidaans en Gino Vos openen tegen de Noren Robert Wagner en Elvevoll. In de kwartfinale treffen ze mogelijk de Schotten Ross Montgomery en Alan Soutar. De Belgen Roger Janssen en Sven Verdonck zijn mogelijke tegenstanders in de halve finale. Zij moeten in de kwartfinale mogelijk tegen Martin Phillips en Wayne Warren.
Herenteam
De Nederlandse heren zijn in poule 4 ingedeeld met Zwitserland, Polen en Turkije. De Belgen treffen Letland, Litouwen en Griekenland in poule 6.
Damessingles
Sharon Prins begint in de eerste ronde tegen Anne Willkomm uit Duitsland. Bij een zege wacht haar in de tweede ronde Deta Hedman, die een bye heeft en zodoende een ronde later instroomt. De Belg Lynn Taeymans kan Sharon Prins of Deta Hedman treffen in de laatste 16.
Anca Zijlstra heeft een bye in de eerste ronde en speelt vervolgens tegen Jeannette Stoop uit Zwitserland of Hana Belobradkova uit Tsjechië. De Belg Carine Dessein is een mogelijke tegenstander bij de laatste 16. In de kwartfinale zijn Trina Gulliver, Rhian Griffiths uit Wales, de Duitse Steffi Luck en Noorse Rachna David mogelijke tegenstanders.
Anneke Kuijten opent tegen de Poolse Katarzyna Zabka. Bij de laatste 16 wacht mogelijk Lorraine Winstanley. In de kwartfinale treft ze mogelijk de Belgische Peggy van Ballaert of Noord-Ierse Grace Crane.
Aileen de Graaf begint tegen Rhian Edwards uit Wales. De Belg Els Verpoorten wacht op de winnares van deze partij. In de kwartfinale zijn Fallon Sherrock, de Zweedse Vicky Pruim en de Schotse Lorraine Hyde mogelijke tegenstanders.
Dameskoppels
Anca Zijlstra en Anneke Kuijten beginnen tegen de Roemenen Birsan en Dan. Bij winst wacht hen het Belgische koppel Carine Dessein en Peggy van Ballaert. Rhian Edwards en Rhian Griffiths uit Wales, de Engelsen Trina Gulliver en Fallon Sherrock zijn mogelijke tegenstanders in de halve finale.
Aileen de Graaf en Sharon Prins spelen in de tweede ronde tegen de Ieren McIntyre en Skeffington of de Roemenen Cimpoca en Epuran. Lynn Taeymans en Els Verpoorten spelen, als ze hun eerste ronde doorkomen, tegen Deta Hedman en Lorraine Winstanley. De winnaar van deze partij is een mogelijke tegenstander van Aileen en Sharon in de halve finale.
Damesteams
Nederland is in poule 8 ingedeeld met Schotland, Isle of Man en Servië. De Belgen spelen tegen Engeland, Hongarije en Zwitserland in poule 1.
De volledige loting is hier te vinden.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
mei 2025
16
vr.
16 mei om 20:05
Wezep

16 mei: Singletoernooi Aanvang 19:00 uur, zaal open om 18:00 uur. Maximaal 128 singles Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €15 p.p. Hoofdprijs minimaal €400,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
17
za.
17 mei om 20:05
Wezep

Aanvang 11:30, zaal open om 10:30 uur. Maximaal 128 koppels Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €25 p.p. Hoofdprijs minimaal €700,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

07
za.
07 juni om 8:06 - 08 juni om 8:06
Arendonk

Open 2370 keert terug in het eerste weekend van juni Na eerdere succesvolle edities staat het Open 2370 Dartstornooi opnieuw op het programma. Op 7 en 8 juni 2025 wordt de Bemdhal in Arendonk het tafereel voor het grootste dartsfeest van België. Het evenement trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers, die de kans krijgen om topdarts van dichtbij te beleven. Na een reeks succesvolle edities maakt het Open 2370 Dartstornooi opnieuw zijn opwachting. Op zaterdag 7 en zondag 8 juni 2025 verandert de Bemdhal in het grootste dartsfeest van België. Het tornooi staat garant voor twee dagen vol plezier en topdarts, en trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers uit gans de Benelux. Wedstrijden voor alle niveaus Het Open 2370 Dartstornooi biedt een gevarieerd programma voor spelers van verschillende leeftijden en niveaus. Er zijn tornooien voor Jeugd U12, Jeugd U18, G-Darts, Heren Singles, Dames Singles en Koppeltornooien. De toernooien wordt gespeeld volgens een poulesysteem met A- en B-rondes, waardoor deelnemers meerdere wedstrijden kunnen spelen en zich kunnen meten met anderen van vergelijkbaar niveau. Een gezellig dartsweekend Voor deelnemers en supporters van buiten de regio is het Open 2370 het perfecte moment voor een gezellige weekenduitstap. Arendonk en de omliggende gemeenten bieden tal van verblijfsmogelijkheden, van B&B’s en hotels tot vakantieparken. Ideaal om er met je team of club een dartweekend van te maken. Alle overnachtingsmogelijkheden zijn terug te vinden via de officiële website van Open 2370. Inschrijvingen en praktische info Online inschrijven kan tot en met 5 juni 2025 via www.open2370.be - Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk, maar er wordt dan een extra administratiekost van €7,50 aangerekend. Bezoekers kunnen gratis toegang krijgen tot het evenement.

Promotie
28
za.
28 juni om 17:22 - 29 juni om 17:22
Sittard

Zet het laatste weekend van juni maar vast in je agenda, want dan staat het Fortuna Sittard Stadion volledig in het teken van darts. Op zaterdag 28 en zondag 29 juni keert een geliefd toernooi terug op de dartskalender: de Fortuna Sittard Masters 2025. Het belooft een groots en toegankelijk dartsevenement te worden voor jong en oud, ervaren spelers én recreanten. Na bijna een decennium afwezigheid maakt het toernooi, dat eerder in 2016 voor het laatst werd georganiseerd, een veelbelovende comeback. De businessruimte van het stadion verandert dit jaar in een indrukwekkende darthal met maar liefst 48 dartbanen. Een unieke locatie, die ruimte biedt voor honderden deelnemers verdeeld over diverse categorieën. Op zaterdag 28 juni starten de jeugdcategorieën voor spelers van 10 tot en met 20 jaar, gevolgd door een koppelkampioenschap in de middag. Op zondag 29 juni staan de singles voor dames en heren op het programma. Inschrijven kan vooraf online tot zondagavond 22 juni om 22.00 uur, maar ook op de speeldagen zelf is deelname mogelijk. Houd er in dat geval wel rekening mee dat de inschrijfkosten iets hoger liggen vanwege extra verwerking. Voor de jeugd is er een laagdrempelige instapprijs van € 7,50 bij voorinschrijving, terwijl koppels en volwassenen respectievelijk € 25 en € 12,50 betalen. Op de dag zelf komt daar een toeslag van € 2,50 tot € 5 bovenop. Naast sportieve strijd is er volop ruimte voor gezelligheid. Er zijn voldoende mogelijkheden om te genieten van een drankje of hapje. Let op: consumptiemunten zijn alleen tijdens het evenement te gebruiken en niet achteraf inwisselbaar. De organisatie roept iedereen op die van darts houdt, van competitie of gewoon van een leuke dag uit, om zich aan te melden. Meedoen is belangrijker dan winnen, maar wie weet ga jij wel met een mooie prijs naar huis. Inschrijven kan eenvoudig door de QR-code op de poster te scannen of via de contactgegevens onderaan de flyer. Meer informatie of vragen? Neem contact op via info@infynity.nl.

Promotie

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: