In het weekend van 10, 11 en 12 augustus zal het Open Antwerpen 2018 worden gespeeld. De organisatie heeft besloten om de inschrijving te verlengen tot en met 6 augustus zodat het op het moment van schrijven nog 1 week mogelijk is om op de deelnemerslijst te worden toegevoegd.
In tegenstelling tot voorgaande jaren wordt de aanstaande editie gespeeld op een nieuwe locatie. Op vrijdagavond zullen de mix koppels en een opwarmingstoernooi van start gaan in Sporthal 't Kooike aan de Ertbrandtstraat 55 te Kapellen.
Op zaterdag 11 augustus zullen het dames- en heren koppeltoernooi worden gespeeld en aansluitend wordt op zondag 12 augustus het single heren-, single dames-, jongens- en meisjes en G-darts toernooi gespeeld.
Voor meer informatie, hotelovernachtingen en direct inschrijven verwijzen we je graag door naar
deze website.