Dagzege laatste kwalificatiedag voor Voz na finalewinst op Verbakel

Nederland Hoofdnieuws
vrijdag, 17 februari 2023 om 15:30
Knipsel 1
De laatste kwalificatie avond van de 39e Oranjebar Super Ranking waar de deelnemers, die eerder minimaal drie kwalificatiedagen hadden meegedaan, de kans hadden om zich alsnog te kwalificeren voor de finaledag vond afgelopen dinsdag plaats.
Met 25 deelnemers werd de laatste speeldag afgesloten en begonnen vijf groepen van vijf spelers waarbij de nummers 1 t/m 3 van de poules verder gingen met de knock-out wedstrijden voor de dagzege en de overige spelers zichzelf nog konden belonen met het spelen van de verliezersronde voor een troostprijs. Alles kon live worden gevolgd via https://tv.dartconnect.com/eventmenu/oranjebarsuper39e05.
De resultaten in de eindfases van de winnaars- en verliezersronde was als volgt:

Winnaarsronde (Dagzege)

 

Halve finales:

Sander Voz vs. Joey Greijn 4-3

Kevin Verbakel vs. Roel Geelen 4-3

Finale:

Sander Voz vs. Kevin Verbakel 5-2

Verliezersronde (Troostprijs)

 

Halve finales:

Rik Sanders vs. Thomas Thijs 3-2

Rob van der Zanden vs. Nikky Ploegmakers 2-3

Finale:

Rik Sanders vs. Nikky Ploegmakers 3-2

Het aantal maximale van deze week bedroeg 23 stuks. De teller voor het aantal 100+ finishes kwam deze week uit op slechts 8 stuks. De inhoud van de Mysterie Box ging er deze week niet uit; De winnende 147 finish werd niet gegooid.
Hoge Finishes (100+)
102 door Kevin Verbakel
104 door Ruud Kuijten
106 door Paul Feddon
107 door Joey Greijn
116 door Ruud Kuijten
117 door Roel Geelen
120 door Joey Greijn en Oswin Streden
Maximale scores
1x door Oswin Streden, Stijn Donkers, Dennis van der Steen, Roel van Oirschot en Nikky Ploegmakers
2x door Roel Geelen, Kevin Verbakel, Rik Sanders en Rob van der Aa
5x door Joey Greijn en Sander Voz
Uitslag OSR#39 kwalificatiedag 12; 1. Sander Voz 2. Kevin Verbakel 3. Joey Greijn en Roel Geelen.
Voor uitslagen en volledige tussenstand klik hier.
Na het verwerken van de uitslag blijken de volgende spelers zich gekwalificeerd te hebben voor de finaledag op 28 februari aanstaande. LET OP aankomende week zal er geen OSR activiteit plaats vinden i.v.m. het Carnavalsfeest in Mariahout en de Oranjebar.
Onderstaande spelers zijn door de organisatie uitgenodigd om dinsdag 28 februari aanstaande deel te nemen aan de finaledag:

Oswin Streden

 

Jeffrey Kruit

Kevin Verbakel

 

Sander Voz

Joey Greijn

 

Wess van den Brand

Davy van der Zande

 

Jermaine Wattimena

Dennis van der Steen

 

Lincy Gloudemans

Roel Geelen

 

Rob van der Zanden

Rob van der Aa

 

Ruud Kuijten

Jelle Klaasen

 

Toby Vossen

     

Reserves:

   

Jean-Paul Toonen

   

Stijn Donkers

   
Op de finaledag van de 39e Oranjebar Super Ranking wordt het zoals altijd weer een prijzenfestijn; naast het prijzengeld voor de beste drie spelers van de ranking lijst zal er tijdens de finaledag ook nog eens €500,= worden verdeeld tussen de 16 geplaatste deelnemers. En natuurlijk maakt iedere deelnemer weer kans op de inhoud van de Mysterie Box. Ook aan niet gekwalificeerde spelers is vanzelfsprekend op deze dag gedacht en overige dartliefhebbers zijn vanzelfsprekend welkom om deel te nemen aan een extra toernooi dat voor deze groep zal worden georganiseerd en waarbij leuke prijzen te verdienen zijn.
De eerst volgende kwalificatie dag voor de 40e editie van de Oranjebar Super Ranking wordt gespeeld op dinsdag 07 maart 2023. De inschrijving kost €6,= p.p. kan op de wedstrijddag tot 20:00 uur. Aanvang van het toernooi is 20:30 uur.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
juni 2025
28
za.
28 juni om 17:22 - 29 juni om 17:22
Sittard

Zet het laatste weekend van juni maar vast in je agenda, want dan staat het Fortuna Sittard Stadion volledig in het teken van darts. Op zaterdag 28 en zondag 29 juni keert een geliefd toernooi terug op de dartskalender: de Fortuna Sittard Masters 2025. Het belooft een groots en toegankelijk dartsevenement te worden voor jong en oud, ervaren spelers én recreanten. Na bijna een decennium afwezigheid maakt het toernooi, dat eerder in 2016 voor het laatst werd georganiseerd, een veelbelovende comeback. De businessruimte van het stadion verandert dit jaar in een indrukwekkende darthal met maar liefst 48 dartbanen. Een unieke locatie, die ruimte biedt voor honderden deelnemers verdeeld over diverse categorieën. Op zaterdag 28 juni starten de jeugdcategorieën voor spelers van 10 tot en met 20 jaar, gevolgd door een koppelkampioenschap in de middag. Op zondag 29 juni staan de singles voor dames en heren op het programma. Inschrijven kan vooraf online tot zondagavond 22 juni om 22.00 uur, maar ook op de speeldagen zelf is deelname mogelijk. Houd er in dat geval wel rekening mee dat de inschrijfkosten iets hoger liggen vanwege extra verwerking. Voor de jeugd is er een laagdrempelige instapprijs van € 7,50 bij voorinschrijving, terwijl koppels en volwassenen respectievelijk € 25 en € 12,50 betalen. Op de dag zelf komt daar een toeslag van € 2,50 tot € 5 bovenop. Naast sportieve strijd is er volop ruimte voor gezelligheid. Er zijn voldoende mogelijkheden om te genieten van een drankje of hapje. Let op: consumptiemunten zijn alleen tijdens het evenement te gebruiken en niet achteraf inwisselbaar. De organisatie roept iedereen op die van darts houdt, van competitie of gewoon van een leuke dag uit, om zich aan te melden. Meedoen is belangrijker dan winnen, maar wie weet ga jij wel met een mooie prijs naar huis. Inschrijven kan eenvoudig door de QR-code op de poster te scannen of via de contactgegevens onderaan de flyer. Meer informatie of vragen? Neem contact op via info@infynity.nl.

Promotie
augustus 2025
01
vr.
01 augustus om 8:04 - 03 augustus om 8:04
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: