Een lange periode leek de Lorna Croft Friendship Cup 2011 gecancelled te worden. Gastland Duitsland liet de NDB echter deze week weten dat het evenement gewoon door gaat op 3 en 4 december. Fantastisch nieuws voor de Nederlandse topdartsters.
De Lorna Croft Friendship Cup is een vriendschappelijke wedstrijd tussen Duitsland en Nederland waarbij 8 dames per land tegen elkaar spelen (singles en koppels). Op de laatste speeldag wordt er een individueel toernooi afgewerkt met als hoofdprijs deelname aan de Winmau World Masters.
Het Nederlands team bestaat uit de volgende spelers:
Tamara Schuur (DOGD)
Aileen de Graaf (DBMN)
Karin Krappen (ZDF)
Sharon Prins (DSWN)
Floortje van Zanten (DORA)
Kaylee de Priester (RDB)
Marilou Daamen (BDC) (foto)
Petra Marcus (DBMN)
Kaylee de Priester en Marilou Daamen maken in 2011 onderdeel uit van de jeugdselectie. Beiden maken hun debuut bij de dames. Petra Marcus is de goede vervanger van Francis Hoenselaar. Francis gaf afgelopen zomer na een succesvolle periode van maar liefs 20 jaar aan te stoppen met het Nederlands team.
Zodra er meer bekend wordt vanuit Duitsland volgt meer informatie. De NDB wenst de Nederlandse dames alvast ontzettend veel succes.
Tekst: ndbdarts.nl