Remco van Eijden komt in actie voor Darts Against Cancer (DAC) 2014

Nederland Hoofdnieuws
dinsdag, 15 juli 2014 om 6:00
ZuiderduinMasters13 remco van eijden 232
In 2008 hebben Anja Stuurman, Cindy Kes en Peter Loos Stichting Bull’s Eye opgericht. Zij vonden dat zij samen met een hechte groep darters iets voor het goede doel moesten gaan doen. Dit initiatief werd mede genomen nadat een goede (dart)vriend van hen geconfronteerd werd met alvleesklierkanker.
Darts Against Cancer (DAC), zoals onze actie genoemd wordt heeft in de afgelopen jaren veel sympathie en geld opgebracht.
Vanaf 2008 is er jaarlijks een 48 uur durende marathon georganiseerd waarbij de dartsport centraal staat en er geld ingezameld wordt voor een goed doel wat volledig ten goede komt aan een onderzoek naar de behandeling van alvleesklierkanker. Vanaf 2012 is er een nieuw project opgestart namelijk het ondersteunen van SWOP (Stichting Wetenschappelijk Onderzoek Prostaatkanker). Deze stichting is momenteel bezig met een onderzoek naar het voorkomen en vroegtijdig ontdekken van prostaatkanker. Een preventief bevolkingsonderzoek voor prostaatkanker bestaat nog niet en dit ondanks het feit dat prostaatkanker één van de meest voorkomende vormen van kanker is bij mannen. Verbeteringen in de behandeling en diagnose betekent dat meer mannen de ziekte kunnen overleven.
Dit jaar, op 5 en 6 september, gaan wij 24 uur darten om SWOP wederom een mooi bedrag te kunnen schenken! Speellocatie: Westzijde 267, 1506 GE Zaandam
Onze Stichting is voor 100% afhankelijk van giften en het inschrijfgeld van de deelnemers. De deelnemers aan de marathon zijn “verplicht” om een minimaal (€15- €50) bedrag inschrijfgeld te betalen. Zij gaan dan ook bijna allemaal driftig op zoek naar sponsors.
Dit jaar zal Remco van Eijden geheel belangeloos zijn medewerking verlenen aan de actie. Remco staat momenteel hoog op de (inter)nationale ranglijsten en is lid van het Nederlands team. Hij zal de opening verzorgen en gedurende de zaterdag (6 september) is hij aanwezig om je wegwijs te maken in de dartsport of om gewoon een praatje te maken. Weinig sporten zijn zo toegankelijk als darts. Of je nu werkelijk iedere triple weet te raken of het gewoon leuk vindt om af en toe eens wat pijltjes te mikken, plezier is hoe dan ook gegarandeerd. Op een amusante, maar doeltreffende manier leren de bezoekers de beginselen van het darten; van de spelregels tot de beste manieren om een score uit te gooien.
Tevens is er een mogelijkheid om tegen Remco een leg te gooien. Tegenstanders kunnen hiervoor inschrijven voor een bedrag van € 5 (natuurlijk voor het goede doel!). En ook deze partijen zijn natuurlijk toegankelijk voor álle niveaus en álle leeftijden.
Voor meer informatie en tijden houd onze website en FB pagina in de gaten.
Als u het goede doel zou willen sponsoren dan kunt u dat op verschillende manieren doen:
• Uw bijdrage storten op IBAN NL38 INGB 0004 1933 25 T.N.V. STICHTING BULL’S
EYE O.V.V. DAC 2014;
• Contant, tijdens het DAC weekend van 5- en 6 september 2014.
Om een goede indruk te krijgen over onze stichting kijk dan op www.stichtingbullseye.nl of op onze facebook

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading