Voorbeschouwing vijftiende speelweek SuperLeague komende zaterdag

Nederland Hoofdnieuws
vrijdag, 05 april 2024 om 14:15
sl superleague xl
De SuperLeague (SLN) gaat komende zaterdag verder met de vijftiende speelweek. Hieronder een voorbeschouwing op de partijen van dit weekend. De NDB wenst alle teams heel veel succes en plezier!
Hoofdklasse
Kan Goudenregenbar dit weekend voor de tweede keer op rij kampioen worden? De mannen uit Den Haag hebben het in eigen hand. Als zij komende zaterdag op bezoek bij de nummer twee (Café De Dissel) de winst pakken, is Goudenregenbar niet meer te achterhalen. Verder is het vooral onderin de Hoofdklasse spannend. Tussen de nummer zes (Oranjebar) en de hekkensluiter (Bosgenoegen) zitten slechts drie punten. SLT Langhenkel vastgoed (negende) speelt dit weekend in eigen huis een belangrijk duel tegen De Dartshop ’t Vrijthof Allstars (zevende). Hekkensluiter Bosgenoegen krijgt de heren van Gouwetéén-Hemeco op bezoek. Team Winsum Sneek speelt vervolgens thuis tegen Oranjebar Mariahout en DKE RW Repair uit Den Haag staat aan de oche in en tegen Dart Team Venlo.
Overgangsklasse A
In de Overgangsklasse A is het kampioenschap nog lang niet beslist. SLT Die Gaststube en Twenty Six Urk gaan dat zaterdag onderling uitvechten in Joure. De winnaar van dat duel zet een mooie stap richting de titel, maar die is dan nog zeker niet veilig. Vlak achter de nummers een en twee staat Vostars United. Dat team gaat komend weekend op bezoek bij SLT Tasmania Groningen, de nummer vijf. Voor de nummer laatst, Café Kremer, lijkt degradatie uit de SuperLeague inmiddels onafwendbaar. De ploeg krijgt bezoek van De Stam in Vroomshoop. Verder nemen SuperLeague Stadskanaal en Visco Urk het tegen elkaar op en speelt SLT de Planeet thuis in De Krim tegen de mannen van SLT De Karre. De bezoekers hebben een overwinning nodig om handhaving vrijwel zeker veilig te stellen.
Overgangsklasse B
Het is niet meer de vraag of, maar vooral wanneer ’t Voorhuys kampioen wordt in de Overgangsklasse B. Bij een overwinning tegen SL Rijnvogels Duurzaam is het zaterdag voor ’t Voorhuys nog even afwachten wat de concurrentie doet. De nummers twee en drie, Binnadorst en Xtreme sport Tilburg, nemen het dit weekend tegen elkaar op in Berghem. Mochten dat duel eindigen in een gelijkspel, dan is ’t Voorhuys bij een eigen overwinning kampioen. Verder is ook de degradatiestrijd nog niet over in de competitie. Pluym Schilderwerken staat nu helemaal onderaan, maar hoopt punten te pakken tegen de nummer negen: Dartcafé Nouveau. Ook SL Dubbel10 Arnhem en De Reünie-Adro Parket zijn nog niet veilig. Zij treffen elkaar dit weekend in Arnhem. Ten slotte speelt SLT De Salamander een thuiswedstrijd tegen de mannen van Fanatics Weert.
Overgangsklasse C
Er komt een uiterst belangrijke speelweek aan in de Overgangsklasse C. De nummers een tot en met vier gaan tegen elkaar spelen deze zaterdag. Koploper De Moriaan (34 punten) gaat op bezoek bij de nummer vier: Café Sante Leiden (30 punten). Het andere duel gaat tussen Oranjestad United (31 punten) en Superleague Rotterdam (30 punten). Alle vier ploegen kunnen zodoende nog kampioen worden. Ook helemaal onderin de competitie kan het nog alle kanten op. Hekkensluiter De Haagse Poort krijgt bezoek van de nummer acht: Hippo Hilversum. De Moriaanse Gladiolen (negende) verschijnen in Kampen aan de oche tegen PrimaDarts, dat inmiddels zo goed als veilig is. Ten slotte vindt in Rotterdam de wedstrijd tussen Sonny’s Darts / Café De Stoof en SL Watergoor Bastards uit Nijkerk plaats.
Op de algemene SLN-pagina van de NDB website zijn de poules, speelschema's en standen te vinden, inclusief alle teamsamenstellingen en locaties.
Bron, tekst NDBdarts.nl

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
juni 2025
28
za.
28 juni om 17:22 - 29 juni om 17:22
Sittard

Zet het laatste weekend van juni maar vast in je agenda, want dan staat het Fortuna Sittard Stadion volledig in het teken van darts. Op zaterdag 28 en zondag 29 juni keert een geliefd toernooi terug op de dartskalender: de Fortuna Sittard Masters 2025. Het belooft een groots en toegankelijk dartsevenement te worden voor jong en oud, ervaren spelers én recreanten. Na bijna een decennium afwezigheid maakt het toernooi, dat eerder in 2016 voor het laatst werd georganiseerd, een veelbelovende comeback. De businessruimte van het stadion verandert dit jaar in een indrukwekkende darthal met maar liefst 48 dartbanen. Een unieke locatie, die ruimte biedt voor honderden deelnemers verdeeld over diverse categorieën. Op zaterdag 28 juni starten de jeugdcategorieën voor spelers van 10 tot en met 20 jaar, gevolgd door een koppelkampioenschap in de middag. Op zondag 29 juni staan de singles voor dames en heren op het programma. Inschrijven kan vooraf online tot zondagavond 22 juni om 22.00 uur, maar ook op de speeldagen zelf is deelname mogelijk. Houd er in dat geval wel rekening mee dat de inschrijfkosten iets hoger liggen vanwege extra verwerking. Voor de jeugd is er een laagdrempelige instapprijs van € 7,50 bij voorinschrijving, terwijl koppels en volwassenen respectievelijk € 25 en € 12,50 betalen. Op de dag zelf komt daar een toeslag van € 2,50 tot € 5 bovenop. Naast sportieve strijd is er volop ruimte voor gezelligheid. Er zijn voldoende mogelijkheden om te genieten van een drankje of hapje. Let op: consumptiemunten zijn alleen tijdens het evenement te gebruiken en niet achteraf inwisselbaar. De organisatie roept iedereen op die van darts houdt, van competitie of gewoon van een leuke dag uit, om zich aan te melden. Meedoen is belangrijker dan winnen, maar wie weet ga jij wel met een mooie prijs naar huis. Inschrijven kan eenvoudig door de QR-code op de poster te scannen of via de contactgegevens onderaan de flyer. Meer informatie of vragen? Neem contact op via info@infynity.nl.

Promotie
augustus 2025
01
vr.
01 augustus om 8:04 - 03 augustus om 8:04
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: