De Zwaan, Noppert en Meulenkamp maken debuut World Grand Prix

PDC
door Patrick Megens
zondag, 16 september 2018 om 19:47
GRANDSLAM GP3 DEZWAAN3
Inmiddels is het zeker dat Jeffrey de Zwaan en Danny Noppert hun debuut zullen maken op de World Grand Prix. Dit is bevestigd vanwege de huidige uitslagen die binnenkomen vanuit Riesa waar het International Darts Open wordt gespeeld.
Op het moment van schrijven is Danny Noppert nog altijd actief in het toernooi en zijn verrichten zijn hier te volgen.
Ron Meulenkamp heeft met het bekend worden van de halve finales ook zijn debuut op de World Grand Prix afgedwongen. Hij was afhankelijk van de uitslagen en is verzekerd van deelname als Ryan Searle of James Richardson het toernooi niet op hun naam schrijven.
Aangezien Searle in halve finale verloor van Gerwyn Price en James Richardson in de kwartfinale verloor van Simon Whitlock is The Bomb ook van de partij op de World Grand Prix in Dublin.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading