Loting PDC WK 2024: Dit zijn de tegenstanders voor 14 NL-ers en 4 Belgen

PDC
maandag, 27 november 2023 om 17:23
2023wmr1 vanbarneveld1
De loting voor het PDC WK 2024 is voltrokken en de 14 Nederlanders en 4 Belgen weten voor wie we zich mogen opmaken.
Voor Jermaine Wattimena wacht een ontmoeting met Fallon Sherrock en Kevin Doets zal het toernooi openen. Bij winst op Stowe Buntz wacht Doets de wereldkampioen Michael Smith in de laatste partij van de avond op dag 1.
Raymond van Barneveld speelt tegen de winnaar uit het duel Radek Szaganski en Marko Kantele. Niels Zonneveld en Jeffrey de Graaf kunnen zich opmaken voor een duel met Darren Webster en Ritchie Edhouse.
Christian Kist zal het niet makkelijk krijgen met Luke Littler als tegenstander. De 16-jarige wist indruk te maken op het PDC jeugd WK dit weekend.
Dirk van Duijvenbode en Michael van Gerwen zien hun tegenstanders voorkomen uit de partijen Keegan Brown/Boris Krcmar en Keane Barry/Reynaldo Rivera.
Richard Veenstra komt uit tegen Ben Robb, Berry van Peer tegen Luke Woodhouse, Jules van Dongen tegen Darren Penhall, Wessel Nijman tegen Steve Beaton en Gian van Veen tegen Man Lok Leung.
Namens België staan Kim Huybrechts en Dimitri van den Bergh al in de tweede ronde en zij komen uit tegen de winnaars uit Richard Veenstra/Ben Robb en Dylan Slevin/Florian Hempel. Mike de Decker en Mario Vandenbogaerde spelen in de eerste ronde tegen Dragutin Horvat en Thibault Tricole.
Loting WK Darts 2024
Michael Smith v Kevin Doets/Stowe Buntz
Madars Razma v Mike de Decker/Dragutin Horvat
Ross Smith v Niels Zonneveld/Darren Webster
Chris Dobey v William O'Connor/Bhav Patel
Rob Cross v Mario Vandenbogaerde/Thibault Tricole
Jose de Sousa v Ritchie Edhouse/Jeffrey de Graaf
Jonny Clayton v Steve Lennon/Owen Bates
Krzysztof Ratajski v Jamie Hughes/David Cameron
Peter Wright v Jim Williams/Norman Madhoo
Raymond van Barneveld v Radek Szaganski/Marko Kantele
James Wade v Matt Campbell/Lourence Ilagan
Andrew Gilding v Christian Kist/Luke Littler
Gerwyn Price v Connor Scutt/Krzysztof Kciuk
Brendan Dolan v Mickey Mansell/Xiaochen Zong
Dirk van Duijvenbode v Keegan Brown/Boris Krcmar
Gary Anderson v Simon Whitlock/Paolo Nebrida
Michael van Gerwen v Keane Barry/Reynaldo Rivera
Kim Huybrechts v Richard Veenstra/Ben Robb
Dimitri Van den Bergh v Dylan Slevin/Florian Hempel
Stephen Bunting v Ryan Joyce/Alex Spellman
Danny Noppert v Scott Williams/Haruki Muramatsu
Martin Schindler v Jermaine Wattimena/Fallon Sherrock
Damon Heta v Martin Lukeman/Haupai Puha
Josh Rock v Luke Woodhouse/Berry van Peer
Luke Humphries v Lee Evans/Sandro Eric Sosing
Callan Rydz v Ricardo Pietreczko/Mikuru Suzuki
Joe Cullen v Jules van Dongen/Darren Penhall
Ryan Searle v Ian White/Tomoya Goto
Nathan Aspinall v Ricky Evans/Simon Adams
Daryl Gurney v Steve Beaton/Wessel Nijman
Dave Chisnall v Cameron Menzies/Rusty-Jake Rodriguez
Gabriel Clemens v Gian van Veen/Man Lok Leung

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
mei 2025
16
vr.
16 mei om 20:05
Wezep

16 mei: Singletoernooi Aanvang 19:00 uur, zaal open om 18:00 uur. Maximaal 128 singles Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €15 p.p. Hoofdprijs minimaal €400,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
17
za.
17 mei om 20:05
Wezep

Aanvang 11:30, zaal open om 10:30 uur. Maximaal 128 koppels Eerst poulefase, daarna WR en VR. Kosten €25 p.p. Hoofdprijs minimaal €700,- Prijzen voor top-8 WR en top-4 VR Inschrijven via https://www.dartverenigingoldebroek.nl/wezep-open-darts-2025/inschrijven-wezep-open-darts

Promotie
18
zo.
18 mei om 7:35 - 18 mei om 7:35
Mariahout

De Oranjebar in Mariahout maakt zich op voor een ouderwets gezellig darttoernooi. Op zaterdag 18 mei 2025 barst daar het Oranjebar Feestweekend Darttoernooi los, en met een gegarandeerde hoofdprijs van €300 in het vooruitzicht, belooft het een strijd te worden om je vingers bij af te likken. De inschrijving is inmiddels geopend en met plek voor maximaal 48 deelnemers is het zaak om er snel bij te zijn. Want wie wil er nou niet gooien in het bruisende hart van het Brabantse dartsleven? De wedstrijden starten vanaf 13:00 uur, dus uitslapen zit er die dag niet in voor de darters. De titelverdediger is niemand minder dan Jimmy van Schie, die vorig jaar met de hoofdprijs aan de haal ging. Of hij opnieuw zijn stempel weet te drukken, is nog maar de vraag, want het deelnemersveld belooft weer pittig te worden. Het toernooi wordt gespeeld in het vertrouwde 501-format: open in, dubbel uit. De avond ervoor, op vrijdag 17 mei, wordt er al warmgedraaid met een singletoernooi dat om 20:00 uur van start gaat. De opzet is duidelijk: poules, gevolgd door een winnaars- en een verliezersronde, allemaal in knock-outvorm. De organisatie ligt wederom in handen van SteenDarts, dus dat zit wel snor. Aanmelden kan tot zaterdag 18 mei om 12:45 uur in de Oranjebar zelf of via een berichtje op WhatsApp of Messenger naar +31 61 255 40 42. De kosten? Slechts €10 per persoon. Maar let op: vol is echt vol. Naast de wedstrijden is er natuurlijk volop ruimte voor gezelligheid. Met een drankje binnen handbereik, dartbanen van topkwaliteit en gratis parkeren voor de deur, is het een dagje uit voor elke dartsfan. Kortom, zet 18 mei in je agenda, trommel je dartmaatjes op en kom naar Mariahout voor een dag vol sfeer, strijd en sportiviteit.

Oranjebar
Promotie
juni 2025
01
zo.
01 juni om 10:24 - 01 juni om 10:24
Driebergen-Rijsenburg

De laatste Winmau NDB Ranking van het seizoen 2024-2025 is het NK Darts 2025. We gaan op zoek naar de beste darters in de verschillende categorieën! Komende editie01-06-2025 LocatieHealth Center Hoenderdaal,Hoendersteeg 7, 3972 NA, Driebergen-Rijsenburg Hall of FameKlik hier voor een overzicht van alle eerdere  Nederlands kampioenen.

07
za.
07 juni om 8:06 - 08 juni om 8:06
Arendonk

Open 2370 keert terug in het eerste weekend van juni Na eerdere succesvolle edities staat het Open 2370 Dartstornooi opnieuw op het programma. Op 7 en 8 juni 2025 wordt de Bemdhal in Arendonk het tafereel voor het grootste dartsfeest van België. Het evenement trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers, die de kans krijgen om topdarts van dichtbij te beleven. Na een reeks succesvolle edities maakt het Open 2370 Dartstornooi opnieuw zijn opwachting. Op zaterdag 7 en zondag 8 juni 2025 verandert de Bemdhal in het grootste dartsfeest van België. Het tornooi staat garant voor twee dagen vol plezier en topdarts, en trekt elk jaar een breed publiek van darters en dartliefhebbers uit gans de Benelux. Wedstrijden voor alle niveaus Het Open 2370 Dartstornooi biedt een gevarieerd programma voor spelers van verschillende leeftijden en niveaus. Er zijn tornooien voor Jeugd U12, Jeugd U18, G-Darts, Heren Singles, Dames Singles en Koppeltornooien. De toernooien wordt gespeeld volgens een poulesysteem met A- en B-rondes, waardoor deelnemers meerdere wedstrijden kunnen spelen en zich kunnen meten met anderen van vergelijkbaar niveau. Een gezellig dartsweekend Voor deelnemers en supporters van buiten de regio is het Open 2370 het perfecte moment voor een gezellige weekenduitstap. Arendonk en de omliggende gemeenten bieden tal van verblijfsmogelijkheden, van B&B’s en hotels tot vakantieparken. Ideaal om er met je team of club een dartweekend van te maken. Alle overnachtingsmogelijkheden zijn terug te vinden via de officiële website van Open 2370. Inschrijvingen en praktische info Online inschrijven kan tot en met 5 juni 2025 via www.open2370.be - Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk, maar er wordt dan een extra administratiekost van €7,50 aangerekend. Bezoekers kunnen gratis toegang krijgen tot het evenement.

Promotie

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: