Van Barneveld en Walsh sluiten geweldige dartsavond in stijl af

PDC
zaterdag, 30 juli 2011 om 21:36
Barneveld Raymond handenhoog
De gemiddeldes van Raymond van Barneveld en Mark Walsh in de eerste ronde ontliepen elkaar niet veel. Raymond had een gemiddelde van 101,98 in zijn partij tegen Andy Hamilton, terwijl Walsh een gemiddelde van 99,41 haalde tegen Wayne Jones.
Walsh gooit een 14-darter om direct een break te pakken. Walsh finisht 120 om zijn eigen leg te houden in 15 pijlen, terwijl Raymond op 24 wachtte. Raymond finisht 106 om zijn eigen leg te houden en de stand op 1-2 te brengen. Walsh gooit een 16-darter om met 3-1 voor te komen. Raymond gooit een 11-darter om er 2-3 van te maken. Raymond heeft momenteel een gemiddelde van 99,18 en Walsh heeft een gemiddelde van 102,14.
Walsh mist een 110 finish op Tops en hier profiteert Raymond optimaal van door 121 via dubbel 14 te finishen om de stand op 3-3 te brengen. Het publiek komt hiermee ook volledig op Raymonds hand en besluit ‘Raymond van Barneveld tralalala’ te zingen. Raymond finisht wederom 121, ditmaal via de bull’s eye, om 4-3 voor te komen.  Raymond finisht 76 voor een 15-darter en nog een break. Raymond heeft vooralsnog geen pijl gemist op de dubbel. Raymond finisht 81 voor een 12-darter en een 6-3 voorsprong. Walsh mist een 161 finish op de bull’s eye en Raymond mist eveneens de bull’s eye, in zijn geval voor een 127 finish. Dit is de eerste gemiste pijl op de dubbel van Raymond in deze partij. Walsh weet de resterende 25 niet te finishen en Raymond ook niet. Walsh mist ook de resterende 8 en uiteindelijk pakt Raymond dan toch de leg in 16 pijlen om met 7-3 voor te komen. Raymond heeft na 10 legs een prima gemiddelde van 103,33 en Walsh zijn gemiddelde is 98,02.
Walsh finisht 81 voor een break en een 12-darter om de stand op 4-7 te brengen. Walsh gooit een 13-darter om terug te komen tot 5-7. Raymond finisht 70 voor een 8-5 voorsprong. Raymond finisht 76 om één leg verwijderd te zijn van de kwartfinale. Raymond finisht 161 om de wedstrijd met een 12-darter te beeïndigen.
ITV4 legde ook een interview af met Raymond van Barneveld. Hierin gaf Raymond aan dat Walsh goed begon en sterk finishte . De twee 121-finishes waren cruciaal in deze partij. Hij verwacht een wedstrijd die beide kanten op kan gaan tegen Wade. Raymond meent dat het publiek erg blij is dat ze nu zelf live aanwezig kunnen zijn bij hun eigen toernooi en toont dat in hun fantastische gedrag.

 

Raymond van Barneveld

Mark Walsh

Gemiddelde

102,07

100,53

100+

25

23

140+

17

14

180

2

3

Finishpercentage

71 %

33 %

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: