Phil Taylor extra gemotiveerd om de 'Sid Waddell trofee' te winnen

PDC
vrijdag, 07 december 2012 om 21:04
taylor2012
De van het Ladbrokes wereldkampioenschap die naar de overleden commentator Sid Waddell is vernoemd, is voor Phil Taylor een extra stimulans om voor zijn 16 wereldtitel te gaan. De nummer één van de wereld wil met de titel eer betuigen aan zijn overleden vriend, die op 11 augustus dit jaar de strijd verloor tegen darmkanker.
Het zal een grote uitdaging zijn om het wereldkampioenschap weer te winnen, verklaart Taylor in Daily Star. Maar dit jaar zal het extra speciaal maken als ik de eerste speler ben die de 'Sid Waddell trofee' wint. Iedereen mist Sid. De wereldtrofee die naar Sid is vernoemd, is een geweldig eerbetoon aan hem. Van alle spelers was ik waarschijnlijk het best bevriend met Sid en het zal heel speciaal zijn als ik dit voor hem kan winnen.
De nieuwe trofee zal op 1 januari 2013 door Dan Waddell, zoon van Sid Waddell, uitgereikt worden aan de kampioen. De vijftienvoudig wereldkampioen die 12 maanden geleden in de tweede ronde van het wereldkampioenschap door Dave Chisnall werd verslagen, gelooft dat het winnen van de Players Championship Finals 2012 een goede voorbereiding is. Het winnen van de Players Championship Finals was briljant, vervolgt de 52-jarige. Je kan niets beters wensen dan toernooien winnen.
Taylor start zijn jacht naar de titel tegen Michael Mansell die zich via de Pro Tour Order of Merit wist te kwalificeren. 'Michael is een toffe tegenstander. Hij is een solide speler en gevaarlijk. Ik ben tevreden met de ontwikkeling van mijn vorm en werk er hard aan. De volgende week zal ik heel veel tijd besteden aan trainen om er zeker van te zijn dat ik goed voorbereid ben'.

Jelti

loading

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier:

Loading