Dit geeft Barry Hearn via zijn netwerk aan. Een officieel bericht volgt in de loop van maandag 13 oktober, maar de PDC voorzitter heeft het nieuws alvast "verklapt". De nog niet geplaatste winnaars van de European Tour in 2014 mogen zich ook op de komende Grand Slam of Darts melden.
Een opstekertje en goed nieuws voor
Gary Anderson,
Vincent van der Voort,
Mervyn King en
Michael Smith die in 2014 een European Tour wisten te winnen en niet gekwalificeerd waren voor de Grand Slam of Darts. Vanwege de aangepaste criteria mogen deze heren alsnog aan het major toernooi in Wolverhampton waar zowel spelers van de PDC als van de BDO zullen schitteren.
De onderstaande PDC en BDO spelers hadden zich reeds gekwalificeerd.
Stephen Bunting,
Keegan Brown,
Alan Norris,
Robbie Green en Rowny-John Rodriguez zullen voor de eerste keer aan dit toernooi deelnemen. De Grand Slam of Darts is vanaf 2014 ook een ranking toernooi. Via de World Grand Prix, de European Championship en The Masters zijn er nog plekken te vergeven voor de Grand Slam. De finalisten van de World Grand Prix 2014 zijn reeds geplaatst, de finalisten van de European Championship en The Masters kunnen zich ook plaatsen. Indien nodig, zal er een kwalificatietoernooi gehouden worden om het deelnemersveld op de Grand Slam aan te vullen.