Womack, Spellman en Gates succesvol in eerste Championship Darts Circuit weekend

PDC
dinsdag, 23 mei 2023 om 11:31
Leonard Gates
Dit weekend werd in Indianapolis het Championship Darts Circuit (CDC, red.) 2023 afgetrapt. Dit is de Noord-Amerikaanse afdeling van de PDC. Zo werden dit weekend ook de laatste tickets voor de US Darts Masters verdeeld. Daarnaast werden ook de eerste drie toernooien van de Championship Darts Circuit 2023 gespeeld. Voor deze tour wordt zowel een Order of Merit gebruikt. Hier worden de laatste 20 toernooien in meegenomen.
Jacob Womack won het eerste toernooi van het jaar. Womack was in 2019 de kampioen van de Evolution Tour van de CDC en pakte de eerste titel op de hoofdtour. Womack bond onder anderen David Cameron, Larry Butler en Jacob Taylor aan de zegekar, voordat Stowe Buntz er met 7-2 aan moest geloven in de finale.
Alex Spellman pakte op het CDC Main Event 2 zijn eerste titel van het jaar. Spellman schreef vorig jaar al de Continental Cup op zijn naam en staat ook in de top 20 van de PDC Challenge Tour Order of Merit. In de finale zette hij landgenoot Jason Brandon met 7-5 opzij, na onder andere te sterk geweest te zijn voor Chuck Puleo, David Cameron en Daniel Baggish.
Leonard Gates was de laatste winnaar van het weekend. De Noord-Amerikaans kampioen van 2022. In de finale was Soulger met 7-1 een maatje te groot voor JT Davis. In de kwartfinale versloeg hij Keith Way om in de halve finale de als eerste geplaatste Jacob Taylor te kloppen.

CDC Main Event 1
Halve finale

Stowe Buntz - Daniel Baggish 7-2
Jacob Womack - Jacob Taylor 7-6

Finale
Jacob Womack - Stowe Buntz 7-2

CDC Main Event 2
Halve finale

Jason Brandon - Leonard Gates 7-4
Alex Spellman - Daniel Baggish 7-5

Finale
Alex Spellman - Jason Brandon 7-5

CDC Main Event 3
Halve finale

Leonard Gates - Jacob Taylor 7-2
J. T. Davis - Darryl Christie 7-4

Finale
Leonard Gates - J. T. Davis 7-1

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: