Christian Hekman wint 1e avond zomerranking 2012 in Overijssel

Ranking nieuws
vrijdag, 08 juni 2012 om 21:59
RegioDarts Overijssel
Zo'n 2 jaar geleden hebben we het idee opgevat om jaarlijks een zomerranking te organiseren. Het eerste jaar vielen we van de ene verbazing in de andere, want met een uitschieter naar zelfs 27 darters op een avond, overtrof het alle verwachtingen. Vorig jaar kon het helaas niet doorgaan omdat de kantine waar we darten, compleet vernieuwd is. Dit jaar kan het dus weer en gister-avond was de 1e avond. Met 22 darters werd direct de barbequepot goed gevuld en als het zo doorgaat, zal het weer een grandiose afsluiting worden. Iedereen die minimaal 7 keer meedoet, mag gratis aan de afsluitende barbeque meedoen. Van al het geld dat binnenkomt gaat de barbeque af, de bekers en de rest wordt uitgegeven aan drankmuntjes die verdeeld worden over de aanwezige darters. Dus bij een redelijk aantal deelnemende darters, zal het aantal vrije consumpties al behoorlijk zijn. Maar nu naar de 1e avond:
Achtste-finale verliezersronde:
Arjan Lepelaar-Domingus Souhuwat 2-0
Gerwin Dollen-Gerben Mooibroek 0-2
Gerdinand Pijffers-Mark Meijer 0-2
Sander Kiewiet-Arjen Maneschijn 1-2
Kwart-finale verliezersronde:
Jan Tijhuis-Arjan Lepelaar 2-0
Rene Aal-Gerben Mooibroek 0-2
Patricia Zandvoort-Mark Meijer 2-1
Jeroen Kiewiet-Arjen Maneschijn 2-1
Halve-finale verliezersronde:
Jan Tijhuis-Gerben Mooibroek 3-0
Patricia Zandvoort-Jeroen Kiewiet 1-3
Finale verliezersronde:
Jan Tijhuis-Jeroen Kiewiet 3-0
In de poule had Jan de pech dat hij tegen twee ere-divisionisten moest. In de verliezersronde liet hij zien dat hij echt wel een darter is waar rekening mee moet worden gehouden. Jeroen was al een tijdje niet meer geweest, maar nu het voetbalseizoen is afgelopen, zullen we hem wel weer vaker zien. Ik verwacht dan persoonlijk wel dat beide darters steeds vaker in de winnaarsronde terug te vinden zijn.
Achtste-finale winnaarsronde:
Gerard Snoeijer-Marco ten Pas 0-3
Danielle Scholman-Henry Zandvoort 3-2
Kwart-finale winnaarsronde:
Marcel Snippe-Marcel Beernink 3-1 (Marcel 1x180)
Maikel van Munster-Marco ten Pas 0-3 (Marco 1x180)
Rob Koopman-Patrick Hendriks 3-2 (Rob 116-check)
Christian Hekman-Danielle Scholman 3-2
Halve-finale winnaarsronde:
Marcel Snippe-Marco ten Pas 2-3
Rob Koopman-Christian Hekman 1-3 (Christian 105-check + 1x180)
Finale winnaarsronde:
Marco ten Pas-Christian Hekman 0-4
Hoe raar kan het gaan met darten. Marco gooit in de halve-finale een wereldpartij en in de finale krijg hij zijn pijlen nauwelijks in het bord. Christian daarentegen, gooide wel constant en liet niks heel van Marco. Christian is toch de laatste tijd weer in vorm aan het komen en als hij zo blijft doorgooien, dan zal hij samen met zijn tegenstander, een mooi jaar in de ere-divisie van de DVO krijgen.
.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: