Loting en speelschema NH Cup 2024 bekend

Regiodarts
woensdag, 23 oktober 2024 om 12:00
lerena rietbergen
Vandaag start de tweede editie van het leukste dartoernooi van Noord-Holland: de NH Cup. In dit toernooi, georganiseerd door Lucky Darts, strijden 32 spelers om de NH Cup. Daarnaast spelen 8 dames een apart damestoernooi en strijden 4 jeugdspelers om de jeugdtitel.
Van woensdag t/m zaterdag worden de eerste rondes gespeeld. Na een rustdag gaat maandag het toernooi verder tot aan de finaledag op zaterdag.
Voor de eerste vier dagen is inmiddels het speelschema bekend. Op de openingsdag komt Lerena Rietbergen maar lietst twee keer in actie: zij wist zich zowel voor het hoofdtoernooi als het damestoernooi te plaatsen. Ook Kevin van der Voort speelt in de eerste avond.
Donderdagavond staan opnieuw 4 eerste rondes en een dames kwartfinale op het programma. Onder meer Roy Rietbergen en Angelo Balsamo maken dan hun opwachting. Vrijdag speelt onder meer Roemer Mooijman zijn openingsduel.
Zaterdag zijn de laatste eerste rondes. Deze avond begint ook regerend kampioen Kevin Harms zijn toernooi, tegen naamgenoot Kevin Gijzen. Daarnaast spelen Kay Schuurbiers en Sam Schilder zaterdag de eerste jeugd halve finale.
Het toernooi wordt gehouden in DC Nooitgedacht, Akmaar. De zaal opent elke avond om 18:00.

Bekijk hieronder het speelschema en de volledige loting.
Speelschema Week 1
Woensdag 23 oktober
19:00 Silko Visser v Lerena Rietbergen
20:00 Lars Moinat v Lars de Jong
21:00 Lerena Rietbergen v Ramona Lageman (Dames)
21:30 Bart Mol v Mike van den Wijngaard
22:30 Dennis van Sluis v Kevin Van der Voort
Donderdag 24 oktober
19:00 Rob Tiest v Maarten Holscher
20:00 Patrick Schop v Dennis Cornelissen
21:00 Borg Jansen v Wendy Poolman (Dames)
21:30 Roy Rietbergen v Mark Veerman
22:30 Davy Schoen v Angelo Balsamo
Vrijdag 25 oktober
19:00 Djamie Vermeer v Sven Elout
20:00 Guus Verkammen v Wesley van de Zande
21:00 Marjolein Tammer v Daphne Gijzen (Dames)
21:30 Luciano Tardio v Roemer Mooijman
22:30 Jake Dol v Dave Hollanders
Zaterdag 26 oktober
19:00 Mike van Kemenade v Kelvin van Dijk
20:00 Tufail Badal v Marcel de Geus
21:00 Kay Schuurbiers v Sam Schilder (Jeugd)
22:00 Kevin Gijzen v Kevin Harms
23:00 Ron Renkema v Guylian van den Bosch
Loting
Hoofdtoernooi Laatste 32

Wesley van de Zande v Guus Verkammen
Mark Veerman v Roy Rietbergen
Patrick Schop v Dennis Cornelissen
Lars de Jong v Lars Moinat
Jake Dol v Dave Hollanders
Davy Schoen v Angelo Balsamo
Marcel de Geus v Tufail Badal
Guylian van den Bosch v Ron Renkema

Luciano Tardio v Roemer Mooijman
Maarten Holscher v Rob Tiest
Mike van Kemenade v Kelvin van Dijk
Mike van den Wijngaard v Bart Mol
Dennis van Sluis v Kevin van der Voort
Kevin Gijzen v Kevin Harms
Lerena Rietbergen v Silko Visser
Sven Elout v Djamie Vermeer
Jeugd Halve finales
Kay Schuurbiers v Sam Schilder
Quinn Sneeboer v Joe van Gend
Dames Kwartfinales
Lerena Rietbergen v Ramona Lageman
Daphne Gijzen v Marjolein Tammer
Debbie Witteveen v Isla Taylor
Borg Jansen v Wendy Poolman

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vr.
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: