Dag 2 PDC European Darts Championship. Barney en Mighty Mike naar 2e ronde.

PDC
vrijdag, 30 juli 2010 om 18:44
BerndRoith
pDCeuropean2010292Michael van GerwenTomas Seyler 6-4

Michael begint met een 13-darter om zijn eigen leg te houden. Vervolgens finisht Seyler 65 om er 1-1 van te maken. Michael houdt zijn eigen leg, terwijl Seyler wachtte op 16. Hierna houdt Seyler zijn eigen leg om er 2-2 van te maken. Michael finisht 70 om 3-2 voor te komen. In de 6e leg gooit Michael 174 om hem op 32 te zetten met Seyler op 116. Seyler mist 116 op tops om zijn eigen leg te houden, vervolgens gooit Michael met zijn eerste pijl de dubbel 16 en komt dus 4-2 voor. Michael mist 60 om zijn eigen leg te houden, vervolgens finisht Seyler 63 om terug te komen tot 3-4. Maar Michael weet meteen terug te breken en komt 5-3 voor. Maar Seyler laat zich niet kennen en finisht 96 in 2 pijlen om er 4-5 van te maken. Michael trekt aan het langste eind met 6-4.
Wade houdt zijn eigen leg en komt 1-0 voor. Lloyd houdt ook zijn eigen leg en maakt er 1-1 van. Vervolgens breekt hij Wade om 2-1 voor te komen. Lloyd finisht 100 om 3-1 voor te komen. Wade mist in de 5e leg, na 7 keer de trippel 20 gegooid te hebben, de trippel 19 en gooit uiteindelijk een 11-darter. Lloyd houdt daarna zijn eigen leg om 4-2 voor te komen. Na flink wat missers op de dubbel pakt Wade uiteindelijk zijn eigen leg om terug te komen tot 4-3. Lloyd mist gedurende de wedstrijd de nodige dubbels en mede hierdoor weet Wade terug te komen tot 4-4. Lloyd pakt weer een break en komt 5-4 voor en Lloyd houdt zijn eigen leg en wint met 6-4.
Raymond van BarneveldAndy Hamilton 6-5

Raymond houdt zijn eigen leg, waarna hij 69 finisht om een break te forceren. Maar Hamilton toont zijn vechtlust door mede door twee 180’s en een 98 finish via een 12-darter terug te breken. Hamilton houdt vervolgens zijn eigen leg en het is 2-2. Hamilton finisht 64 om nog een break te pakken en komt met 3-2. Hamilton houdt vervolgens zijn eigen leg om 4-2 voor te komen. Daarna komt Raymond weer in zijn ritme en pakt de volgende drie legs om 5-4 voor te komen. Hamilton houdt ook zijn eigen leg, waardoor ervoor het eerst sinds dit PDC European Darts Championship een beslissende 11e leg aan te pas moet komen. Raymond laat zien dat de pauze hem goed heeft gedaan en houdt zijn eigen leg en wint dus met 6-5.
Colin Osborne - Wes Newton 4-6
Newton houdt zijn eigen leg en komt 1-0 voor. Newton breekt via een 94-finish en komt 2-0 voor. Newton houdt zijn eigen leg en komt 3-0 voor. Osborne houdt zijn eigen leg en breekt terug via een 68-finish om terug te komen tot 3-2. Daarna houdt Osborne zijn leg en daarna pakt Osborne een break en komt 4-3 voor. Newton breekt direct terug en houdt daarna zijn eigen leg en komt 5-4 voor. Osborne mist 5 pijlen op Tops om in de wedstrijd te blijven. Hiervan profiteert Newton en wint met 6-4.
Ronnie Baxter - Alan Tabern 6-5
Alan Tabern pakt meteen een break om 1-0 voor te komen. In de 2e leg mist Baxter de bull’s eye voor een 167 finish om terug te breken, waarop Tabern 141 finisht om zijn eigen leg te houden. Baxter finisht 91 om zijn eigen leg te houden en terug te komen tot 2-1. Tabern houdt zijn eigen leg om daarna 60 te finishen om nog een break en een 4-1 voorsprong te pakken. Baxter komt door twee breaks volledig terug in de wedstrijd. Het is nu 4-4. Baxter mist 3 pijlen op de dubbel om 5-4 voor te komen. Tabern profiteert hiervan door 100 te finishen en dus komt hij 5-4 voor. Baxter finisht 79 om er 5-5 van te maken. Baxter finisht de partij met een 126 finish in stijl.
Foto's

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: