Programma zaterdag Lakeside 2023, er komt minmaal een Nederlander in de finale

WDF Hoofdnieuws
zaterdag, 09 december 2023 om 9:00
2019 8 11 Open Belgie 2019 Aileen de Graaf 60901
In de Lakeside Country Club nadert het WDF Lakeside World Championship langzaam zijn ontknoping. We zullen in ieder geval een Nederlander in de finale zien, aangezien Chris Landman het in het herentoernooi zal opnemen tegen de winnaar van 2006, Jelle Klaasen.
The Cobra en Landman strijden om een plek in de finale in de laatste wedstrijd van de avondsessie. Tijdens deze avondsessie zien we ook Beau Greaves die het opneemt tegen Rhian O'Sullivan in de halve finale bij de dames, en zien we Andras Borbely tegen Adam Dee spelen in de halve finale van het juniorentoernooi.
De middagsessie begint met Bradley van der Velden uit Leiderdorp, die zich vorig jaar in december plaatste voor de halve finale van het junioren Lakeside WK. Van der Velden neemt het op tegen de Duitser Mats Theobald voor een plek in de finale. Ook Aileen de Graaf doet een gooi naar een finaleplek. De Graaf is de afgelopen vier jaar de kwartfinale niet doorgekomen in de Home of Darts. In 2016 en 2017 haalde De Graaf ook de halve finale, maar de finale heeft de Nederlandse nog nooit weten te bereiken.
De laatste wedstrijd van de middagsessie gaat tussen de WDF-nummer één geplaatste Andy Baetens en Dennis Nilsson.
Voor alle uitslagen, records, 9-darters en nog veel meer verwijzen we je naar ons toernooicenter via de link hieronder.
Middagsessie vanaf 13:00 uur:
Junioren halve finale: Mats Theobald v Bradley van der Velden
Dames halve finale: Aileen de Graaf v Lisa Ashton
Heren halve finale: Andy Baetens v Dennis Nilsson
Avondsessie vanaf 18:00 uur:
Junioren halve finale: Andras Borbely v Adam Dee
Dames halve finale: Beau Greaves v Rhian O'Sullivan
Heren halve finale: Chris Landman v Jelle Klaasen
De wedstrijden zijn het hele toernooi live te volgen via deze livestream.

Jelti

Plaats reactie

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vrijdag
01 aug - 03 aug
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: