Home PDC Loting en speelschema Players Championship Finals bekend

Loting en speelschema Players Championship Finals bekend

2019-03-28 PDC Premier league Ahoy donderdag Raymond van Barneveld emotie afscheid

Aankomend weekend zal in Minehead de Players Championship Finals worden gespeeld.

Hierbij zullen 8 Nederlanders in actie komen waarbij Jelle Klaasen speelt tegen Max Hopp, Jeffrey de Zwaan tegen Simon Whitlock en Danny Noppert tegen Ryan Searle. Zij spelen allen in de middagsessie van de openingsdag op vrijdag.

In de avond zien we op het hoofdpodium Michael van Gerwen spelen tegen Luke Humphries en Raymond van Barneveld kan zich klaarmaken voor een ontmoeting met Nathan Aspinall.

Op het tweede podium zullen we bovendien Vincent van der Voort tegen Arron Monk, Jermaine Wattimena tegen Jamie Hughes en Ron Meulenkamp tegen Rob Cross zien.

Speelschema Players Championship Finals
Vrijdag 22 november
Middagsessie (vanaf 13:45 uur)
Hoofdpodium
Dimitri Van den Bergh v Stephen Bunting
Jose de Sousa v James Richardson
Glen Durrant v Scott Baker
Max Hopp v Jelle Klaasen
Chris Dobey v Cristo Reyes
Jeffrey de Zwaan v Simon Whitlock
Michael Smith v Martin Schindler
Ian White v Devon Petersen

Podium 2
Harry Ward v Darius Labanauskas
Justin Pipe v Mervyn King
Brendan Dolan v Ross Smith
John Henderson v Ryan Joyce
Keegan Brown v Andy Boulton
Steve Beaton v Ricky Evans
Danny Noppert v Ryan Searle
Dave Chisnall v Matthew Edgar

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Hoofdpodium
Krzysztof Ratajski v Steve Lennon
Gerwyn Price v Mickey Mansell
James Wade v Ted Evetts
Mensur Suljovic v Kim Huybrechts
Daryl Gurney v Luke Woodhouse
Michael van Gerwen v Luke Humphries
Peter Wright v James Wilson
Nathan Aspinall v Raymond van Barneveld

Podium 2
Jonny Clayton v Ryan Meikle
Joe Cullen v Kyle Anderson
Vincent van der Voort v Arron Monk
Gabriel Clemens v Mark McGeeney
Adrian Lewis v Josh Payne
William O’Connor v Steve West
Jermaine Wattimena v Jamie Hughes
Ron Meulenkamp v Rob Cross

Zaterdag 23 november
Middagsessie (vanaf 13:45 uur)
Hoofdpodium
Tweede ronde

Price/Mansell v Brown/Boulton
Wade/Evetts v Beaton/Evans
Suljovic/Huybrechts v Noppert/Searle
Gurney/Woodhouse v Clemens/McGeeney
Lewis/Payne v Van Gerwen/Humphries
Wright/Wilson v Dobey/Reyes
Aspinall/Van Barneveld v Cullen/Anderson
Wattimena/Hughes v Meulenkamp/Cross

Podium 2
De Zwaan/Whitlock v Henderson/Joyce
Clayton/Meikle v Ward/Labanauskas
De Sousa/Richardson v Van den Bergh/Bunting
White/Petersen v Van der Voort/Monk
Ratajski/Lennon v O’Connor/West
Durrant/Baker v Hopp/Klaasen
Chisnall/Edgar v Pipe/King
M Smith/Schindler v Dolan/R Smith

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Derde ronde
Hoofdpodium en tweede podium (4 wedstrijden per bord)

Zondag 24 november
Hoofdpodium
Middagsessie (vanaf 13:45 uur)
Kwartfinales

Avondsessie (vanaf 20:00 uur)
Halve finales en finale
+ PDC Unicorn World Youth Championship finale