Home PDC Speelschema UK Open bekend: Van Barneveld op hoofdpodium

Speelschema UK Open bekend: Van Barneveld op hoofdpodium

2019-03-28 PDC Premier league Ahoy donderdag Raymond van Barneveld emotie afscheid

De PDC heeft het speelschema van de UK Open bekendgemaakt. Berry van Peer mag de eerste partij spelen op het grote podium en Maik Kuivenhoven is twee wedstrijden later aan de beurt.

Ook Raymond van Barneveld is ingedeeld op het hoofdpodium waar hij het in de vijfde wedstrijd mag opnemen tegen Alan Soutar.

De wedstrijden van het hoofdpodium worden live uitgezonden door ITV4. Naar alle waarschijnlijkheid worden de middagsessies uitgezonden op Videoland en de avondsessies op RTL 7 al moet een officiële bevestiging nog volgen.

Er wordt ook op een tweede podium gespeeld welke live wordt uitgezonden op PDC tv. In totaal wordt er gespeeld op 8 podia en het volledig speelschema is hieronder te bekijken.

Hoofdpodium
Berry van Peer v Martin Schindler (R1)
Brett Claydon v Danny Baggish (R1)
Aaron Beeney v Lisa Ashton (R2)
Maik Kuivenhoven v Koltsov/Rusty-Jake Rodriguez (R2)
Alan Soutar v Raymond van Barneveld (R2)
Keane Barry v Nentjes/Burnett (R2)
Max Hopp v William O’Connor (R3)
Damon Heta v Siepmann/D Evans (R3)
Soutar/Van Barneveld v Mickey Mansell (R3)

Podium 2
Gordon Mathers v Kirk Shepherd (R1)
Boris Koltsov v Rusty-Jake Rodriguez (R1)
Zoran Lerchbacher v Jim Williams (R1)
Geert Nentjes v Richie Burnett (R1)
Martin Atkins v Bradley Brooks (R2)
Martijn Kleermaker v Wayne Jones (R2)
Peters/L Williams v Scott Mitchell (R2)
Ciaran Teehan v Claydon/Baggish (R2)
Mark McGeeney v Steve Beaton (R3)
Ross Smith v Callan Rydz (R3)
Beeney/Ashton v Darius Labanauskas (R3)
Murray/Kciuk v Kim Huybrechts (R3)

Podium 3
Rhys Griffin v Sean Fisher (R1)
Matt Jackson v Nathan Rafferty (R1)
Keelan Kay v Kevin McDine (R1)
Rowby-John Rodriguez v Brian Raman (R1)
Nick Kenny v Ryan Meikle (R2)
Jeff Smith v Van Peer/Schindler (R2)
Andy Hamilton v Edhouse/Mol (R2)
Lerchbacher/J Williams v Mathers/Shepherd (R2)
James Wilson v Keegan Brown (R3)
Atkins/Brooks v Waites/S Brown (R3)
Barry/Nentjes/Burnett v Luke Woodhouse (R3)
S Taylor/Michael/Lukeman/Verberk v Adam Hunt (R3)

Podium 4
Jitse Van der Wal v Florian Hempel (R1)
Geert De Vos v Niels Zonneveld (R1)
Martin Lukeman v Maikel Verberk (R1)
Scott Taylor v John Michael (R1)
Michael Rasztovits v Peter Jacques (R2)
Hudson/De Vreede v Jesus Noguera (R2)
Scott Waites v Steve Brown (R2)
Kay/McDine v Rowby-John Rodriguez/Raman (R2)
Ryan Joyce v Cristo Reyes (R3)
Heaver/Pronk/Lovely v Ron Meulenkamp (R3)
Murnan/Dennant/Leung v Kenny/Meikle (R3)
Lerchbacher/J Williams/Mathers/Shepherd v Madars Razma (R3)

Podium 5
Shane McGuirk v Jack Main (R1)
Jason Heaver v Lorenzo Pronk (R1)
Luc Peters v Lewis Williams (R1)
Steffen Siepmann v David Evans (R2)
De Vos/Zonneveld v Derk Telnekes (R2)
Alan Tabern v Gawlas/Vos (R2)
Murnan/Dennant v Kai Fan Leung (R2)
Steve West v Jason Lowe (R3)
Andy Boulton v Jelle Klaasen (R3)
Borland/Davis/Doets v Steve Lennon (R3)
Leitinger/Sedlacek v De Decker/Griffin/Fisher (R3)
Raztovits/Jacques v Teehan/Claydon/Baggish (R3)

Podium 6
Jim McEwan v Sebastian Bialecki (R1)
Chas Barstow v Lukas Wenig (R1)
Joe Murnan v Matthew Dennant (R1)
Jon Worsley v Andrew Gilding (R2)
McGuirk/Main v Robert Collins (R2)
Mike De Decker v Griffin/Fisher (R2)
S Taylor/Michael v Lukeman/Verberk (R2)
John Henderson v Matt Edgar (R3)
Hamilton/Edhouse/Mol v J Jones/D Taylor/Blades (R3)
J Smith/Van Peer/Schindler v Kleermaker/W Jones (R3)
J Brown/Carlin/Jackson/Rafferty v Barstow/Wenig/Thomas (R3)

Podium 7
Joe Davis v Kevin Doets (R1)
Adam Gawlas v Gino Vos (R1)
Ritchie Edhouse v Damian Mol (R1)
Harald Leitinger v Karel Sedlacek (R2)
J Jones/D Taylor v Gary Blades (R2)
J Brown/Carlin v Jackson/Rafferty (R2)
Barstow/Wenig v Martin Thomas (R2)
Justin Pipe v Luke Humphries (R3)
Kuivenhoven/Koltsov/Rusty-Jake Rodriguez v Brendan Dolan (R3)
Hudson/De Vreede/Noguera v Tabern/Gawlas/Vos (R3)
Kay/McDine/Rowby-John Rodriguez/Raman v Josh Payne (R3)

Podium 8
Jake Jones v Dom Taylor (R1)
Peter Hudson v Ryan De Vreede (R1)
John Brown v Gavin Carlin (R1)
Ryan Murray v Krzysztof Kciuk (R2)
William Borland v Davis/Doets (R2)
McEwan/Bialecki v Van der Wal/Hempel (R2)
Heaver/Pronk v Eddie Lovely (R2)
Ted Evetts v Darren Webster (R3)
McGuirk/Main/Collins v Ryan Searle (R3)
Peters/L Williams/Mitchell v Worsley/Gilding (R3)
McEwan/Bialecki/Van der Wal/Hempel v De Vos/Zonneveld/Telnekes (R3)