BULLs NL

UK Qualifiers German Darts Grand Prix en German Darts Open: Acht spelers slaan dubbelslag

PDC
door GeeR180
zaterdag, 16 maart 2019 om 00:43
WLDCHAMPSRD1 EVETTS3
Op Vrijdag 15 Maart werd in Wigan de kwalificatie toernooien gespeeld voor de German Darts Grand Prix en de German Darts Open. Een totaal van acht spelers wist een dubbelslag te slaan door zich voor beide toernooien te kwalificeren. Onder hen bevinden zich o.a Steve Beaton, Stephen Bunting en Kyle Anderson.
Het was voor Ted Evetts wel een erg goede dag.
Niet alleen wist hij zich voor beide toernooien te kwalificeren.
Maar hij wist ook nog een 9-darter te produceren.
En hij was niet de enigste, Ritchie Edhouse wist ook een perfecte leg te gooien in Wigan.
De German Darts Grand Prix (ET3) UK Qualifiers zijn: Keegan Brown, Ricky Evans, Alan Norris, Glen Durrant, Stephen Bunting, Steve Beaton, Nathan Derry, Chris Dobey, Ritchie Edhouse, Kyle Anderson, Josh Payne,Ted Evetts, Mark Barilli, Ross Smith, Arron Monk, Mark Wilson, Brendan Dolan en Jamie Hughes.
Finale wedstrijden (laatste 36)
Keegan Brown 6-3 Matthew Dennant
Ricky Evans 6-2 Luke Humphries
Alan Norris 6-3 Eddie Dootson
Glen Durrant 6-1 Kirk Shepherd
Stephen Bunting 6-3 Scott Taylor
Steve Beaton 6-5 Harry Ward
Nathan Derry 6-4 David Ladley
Chris Dobey 6-0 Jason Wilson
Ritchie Edhouse 6-4 Wayne Jones
Kyle Anderson 6-3 Reece Robinson
Josh Payne 6-3 Simon Stevenson
Ted Evetts 6-4 Mickey Mansell
Mark Barilli 6-5 Ryan Joyce
Ross Smith 6-3 Luke Woodhouse
Arron Monk 6-5 William O'Connor
Mark Wilson 6-3 Ryan Meikle
Brendan Dolan 6-2 Peter Hudson
Jamie Hughes 6-3 Richard North
De German Darts Open (ET4) UK Qualifiers zijn: Ted Evetts, David Pallett, Steve West, James Wilson, Stephen Bunting, Steve Beaton, Steve Lennon, Chris Dobey, John Henderson, Kyle Anderson, Kirk Shepherd, Mickey Mansell, Wayne Jones, Nathan Aspinall, Luke Humphries, James Richardson, Brendan Dolan en Jamie Hughes.
Finale wedstrijden (laatste 36)
Ted Evetts 6-5 Keegan Brown
David Pallett 6-5 Gavin Carlin
Steve West 6-5 Carl Wilkinson
James Wilson 6-3 Robert Owen
Stephen Bunting 6-4 Ryan Searle
Steve Beaton 6-0 Alan Tabern
Steve Lennon 6-3 Simon Stevenson
Chris Dobey 6-5 Nathan Rafferty
John Henderson 6-4 Brian Woods
Kyle Anderson 6-1 Harry Ward
Kirk Shepherd 6-2 Arron Monk
Mickey Mansell 6-5 Ritchie Edhouse
Wayne Jones 6-4 Ryan Joyce
Nathan Aspinall 6-5 Andrew Gilding
Luke Humphries 6-4 William O'Connor
James Richardson 6-4 Robert Thornton
Brendan Dolan 6-2 Prakash Jiwa
Jamie Hughes 6-0 Richard North

Jelti

Oranjebar Mariahout

Populair dartsnieuws

Dart Evenementen
augustus 2025
01
vr.
01 augustus om 8:04 - 03 augustus om 8:04
Antwerpen

Het eerste weekend van augustus staat in Antwerpen volledig in het teken van darts. Dan vindt het prestigieuze Target Open plaats, een driedaags dartstoernooi met een rijke geschiedenis, een prijzenpot van 17.000 euro en een WDF-zilverstatus. Inschrijven kan tot en met 20 juli via eventsantwerpopen.com/registratie. Het dartweekend begint op vrijdag 1 augustus met het koppeldartstoernooi. De deuren van de locatie gaan open om 17.30 uur, het toernooi start om 19.30 uur. De inschrijfkosten bedragen 25 euro per koppel en het volledige inschrijfgeld wordt verdeeld als prijzengeld. Het aantal koppels is beperkt tot 128, dus snel inschrijven is aangeraden. Op zaterdag 2 augustus volgt het Open Antwerpen, een WDF B-categorie toernooi voor heren, dames, jeugd en G-darters. De heren en G-darters starten om 10.00 uur, dames en jeugd om 12.00 uur. Deelname kost 25 euro voor heren en dames, 15 euro voor jeugd en G-darters. Voor de G-darts wordt het volledige inschrijfgeld ook hier als prijzengeld uitgekeerd. Zondag 3 augustus is het tijd voor het Open België, eveneens een WDF Zilvertoernooi. De opzet is identiek aan zaterdag, met als extra vermelding dat het jeugdtoernooi voor jongens in A-categorie valt, een belangrijke kans voor jonge talenten om zich te laten gelden. Het Target Open Antwerpen kent een indrukwekkende erelijst. In 1988 won Steve Brown de allereerste editie. Phil Taylor schreef het toernooi op zijn naam in 1997 en 1998, en ook namen als Mervyn King, Colin Lloyd, Andy Jenkins en Martin Adams prijken op de lijst. In 2023 was Wesley Plaisier de sterkste en vorig jaar ging de titel naar Corné Groeneveld. Bij de dames was Lerena Rietbergen de winnares van de vorige editie. Wil jij deel uitmaken van deze dartstraditie? Schrijf je dan nu in en strijd begin augustus mee om de titels in hartje Antwerpen. Direct inschrijven: via eventsantwerpopen.com/registratie.

Mis niets van het laatste dartsnieuws

Volg ons hier: